Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Yves Rocher Sebo Vegetal Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Yves rocher sebo vegetal krem, asıl amacı ciltteki gözenekleri sıkılaştırmak ve cildi daha pürüzsüz bir görünüme kavuşturmak olan bir cilt bakım kremidir.

Yves rocher sebo vegetal krem nedir gibi sizlerin yapmış olduğu en çok aramalardan yola çıkarak yves rocher sebo vegetal krem hakkında en çok merak edilenleri bu yazımızda açıkladık.

 Yves rocher sebo vegetal kremi sosyal medyada da sıklıkla görüyoruz. Ünlü fenomenlerin de tercihi olan Yves rocher sebo vegetal kremi kullananlar gayet memnunlar. 

Yves Rocher Sebo Vegetal Krem İşe Yarar mı?

Bitkisel formülünde Boreal Çay Tozu bulunan bu hafif ve yağsız yapıdaki Yves rocher sebo vegetal krem,

  • Ciltteki sebum üretimini dengeler,
  • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar ve parlamayı önler,
  • Cilde gün boyu mat ve temiz bir görünüm verir,
  • Cilde kadifemsi bir dokunuş sağlar,
  • Cildin bütünlüğünü sağlayarak, daha sağlıklı, daha taze ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Yves Rocher Sebo Vegetal Kremin İçeriği

Yves rocher sebo vegetal krem % 91 Bitkisel içeriğe sahiptir. Bitkisel içeriğindeki en etkili madde olarak Boreal Çay Tozu bulunmaktadır. 

Yves Rocher Sebo Vegetal Kremin Fiyatı

Yves rocher sebo vegetal krem fiyatı, 177.90 TL’dir. Ancak dönemsel indirimli fiyatı şu anda güncel olarak 59.90 TL’dir.

Yves Rocher Sebo Vegetal Krem Nasıl Kullanılır

Yves Rocher Sebo Vegetal Krem Kullanıcı Yorumları

Şeyma: bir faydasını göremediğim gibi zararını da görmedim. 2 aydır da kullanıyorum daha bir farklılık gözlemlemedim. öyle kendi halinde bir krem işte ama bitirene kadar gene de kullanayım diyorum param boşuna gitmesin diye.

Sıdıka: yanak bölümümde fazla olmakla birlikte gözeneklerim açık, gece yatmadan önce neutrogena misket limonlu peelingi uyguladıktan sonra bu ürünü sürüyordum. çok hoş bir kokusunu var o yüzden çok seviyorum. masaj yaparak ve hafif hafif vurarak kullanıyorum. yağlı bir cilde sahip olduğum için sivilce yapar diye endişe etmiştim ama hiç olmadı. düzenli kullanımdan sonra bende işe yaradı. kesinlikle indirim olduğu zaman alın gerçekten bir öğrenci olarak alırken verdiğim paraya acıdım.

Mine: 20 güne yakın bir süredir kullanıyorum. çok bayılmadım. yüzüme sürdürdüğümde iyice yedirmek için parmak uçlarımla sürerken bir süre sonra soyulurmuş gibi yüzümden dökülmeye başlıyor. gözenek sıkılaştırıcı etkisi konusunda da başarılı olduğunu söyleyemem. bitene kadar kullanırım fakat ikinci kavanozu alacağımı sanmıyorum.

Fatma: bende çok fena sivilce yapan krem. i̇lk kullandıktan sonra yanaklarımda bir anda sivilceler çıkmasıyla kullanmayı hemen bıraktım. yeşil yeşil bi köşede dururken tekrar kullanmaya karar verdim, kreme suç atmasa mıydım sonuçta yüzüm keyfine göre bozuluyor sık sık dedim fakat ikinci kullanmamla beraber emin oldum. yazık oldu.

Firdevs: henüz 3 gündür kullanıyorum gözenekler üzerine etkisi var mı bilmiyorum ancak benim karma olan cildimi parıl parıl yağlı yaptı. bir hafta daha kullanıp cildimin düzelmesini bekleyeceğim. bunun bir de toniğini kullanıyorum onun da çok işe yaradığını söyleyemeyeceğim. umarım uzun vadede bir faydasını görürüm.

 

Meryem: gözenek sıkılaştırma gibi bir etkisini gözlemlemedim ama nemlendirmesi karma cildime yeterli geldi. yapısı yoğun gibi gözükse de cilt tarafından kolayca emiliyor ve yumuşacık yapıyor. yağlı veya yapış yapış bir his bırakmadı. ben kokusunu da çok beğendim. ayrıca kış mevsimi için daha uygun bir krem olduğunu düşünüyorum. yaz için tüp versiyonu olan parlama karşıtı kremi daha uygun ve hafif

Burcu: emiliminde sorun var. parmaklarımla kremi yedirmek için ovaladıkça pütür pütür dökülüyor. kokusu hoş olmakla beraber kremin bir etkisini göremedim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.