Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Hakkımızda

Biz kimiz

Web sitemizin adresi: https://www.rujlukiz.com Sitemiz 3 yaşında.  3 yıldır sizinle olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. Sitemiz internetteki bilgi kirliliğinin okuyucuya verdiği zarardan rahatsız olup “ne yapmalıyız?” diyen bir ekip tarafından bu kirliliğe bir nefes sunmak için kuruldu. Sitemizdeki bütün tarifler denemiş olup en sağlıklı en doğal, en geçerli bilgileri sunmaktadır.

Sorumluluk reddi:

rujlukiz.com olarak amacımız işinize yarayacak en doğru bilgileri sunmaktır. Ancak, söz konusu tıbbi tedaviler olduğunda ilaçlar herkesi farklı etkileyebileceğinden, burada yazılanların (olası yan etkiler dahil) eksiksiz olduğunu garanti edemeyiz. Bu nedenle, herhangi bir ilacın kullanımında doktorunuzun veya eczacınızın talimatlarını esas alın. Kullanmadan önce kutu içinden çıkan prospektüsü anlayarak okuduğunuzdan emin olun.

Rujlukiz.com, çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok yazı içermektedir. Ancak, bu yazıların hatasız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıp ile ilgili bir bilgi hatasız bile olsa, sizin için ya da sizin rahatsızlığınızın belirtileri için uygulanabilir olmayabilir. Rujlukiz.com sitesinde hiç bir bilgi doktor tavsiyesi yerine geçmez. Bu sebeple sitedeki tıbbi bilgilerin pratikte uygulanması halinde Rujlukiz.com sorumluluk kabul etmez ve herhangi bir yardımı taahhüt etmez. En doğru bilgiyi doktorunuza danışarak alabilirsiniz. Lütfen Yasal Uyarı Sayfamızı Okuyun.

Sitemizdeki sağlıkla ilgili öneriler doktor tavsiyesi yerine geçmez. Bir sağlık sorununsa öncelikle-özellikle- doktora başvurmanızı öneririz.