Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Ersağ Kantaron Özlü Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Ersağ Kantaron Özlü Kremi Nedir

Ersağ kantaron özlü krem, çevresel faktörlerden dolayı hasar görmüş cildin ihtiyacı olduğu bakımı sağlayarak, doğal yenilenme sürecine yardımcı olur. Ersağ kantaron özlü kremin içeriğindeki Kantaron çiçeği özellikle Avrupa ülkelerinde bulunan bir çiçektir.

Farklı isimlere de sahip olan kantaron otu içerisinde sakinleştirici maddeler de yer almaktadır. İçerdiği bu maddeden dolayı Avrupa’da ruhsal hastalıkların tedavisinde kullanılmıştır. Kantaron bitkisinin köklü bir tarihi bulunmaktadır. Kantaron bitkisi toplandıktan sonra zeytinyağına batırılarak güneş ışığında bekletilir.

Daha sonra zeytinyağı çiçeğin salgıladığı yağ ile birlikte koyu bir kırmızı renge dönüşür. Bunlar dışında sarı çiçekleri de güneşte kurutulur ve kaynatılarak çayı yapılır. Genellikle yatalak hastaların vücutlarındaki yaralar için kullanılan yağ cildin yenilenmesini sağlamaktadır.

Ersağ Kantaron Özlü Kremi Ne İşe Yarar?

Ersağ kantaron özlü krem, içeriğindeki bitkisel bileşenler sayesinde kuruyan cildinize ihtiyacı olan nemi verirken gerekli bakımını da sağlamaktadır. Cildin serbest radikallere karşı korunmasına, elastikiyetini artırarak daha sıkı ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  • Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar,
  • Cilde pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazandırır,
  • Sivilcelerden kurtulmaya yardımcı olur,
  • Cilt lekelerinin ve güneş lekelerinin giderilmesine yardımcı olur,
  • Damar büzücü etkisinden dolayı, kılcal damarların neden olduğu yüzdeki kızarıklıkları giderici etkisi vardır.

Ersağ Kantaron Özlü Kremi içeriği

Ersağ kantaron özlü krem içeriğinde,

  • Kantaron,
  • Vitamin E,
  • Provitamin B5, ve
  • Pirinç yağı bulunmaktadır.

Ersağ Kantaron Özlü Kremi Fiyatı

Ersağ kantaron özlü krem fiyatı, 55 TL’dir.

Ersağ Kantaron Özlü Kremi Nasıl Kullanılır

Ersağ kantaron özlü kreminizi parmak uçlarınıza alarak cildinize hafif dokunuşlarla sabah akşam uygulayınız.

Ersağ Kantaron Özlü Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Ürünü zaten daha önceden bebeğim için kullanıyordum. Düştümü kızaran yere sür, bir yerimi şişti hemen sür 5 dakika sonra birşey yok.
Kullanıcı: muhteşem bi kokusu var elimi yıkasam bile geçmiyor diye bilirim gelir gelmez kullandim yumuşacık yapti ama baska ne ise yarar bilem Sonra verdiğim para ya pişman oldum pahalı ya çok da büyük değil bence normal yazdan beri kullanıyorum pişiklerde de fayda ediyormuş bebeğim için de kullaniyorum
Kullanıcı: Kremi ilk defa kullanıyorum, çok kuru bir cildim var. İlk kullanımdan itibaren cildime bir bebeksilik geldi. Tavsiye ederim.
Kullanıcı: eger cildinizde veya vücudunuuzn herhangi bir yerinde bir iz leke bir şey varsa kesinlikle kullanın derim çünkü etkisi muhteşem derecede iyi, ama düzenli kullanmanız lazım en az 2 kutu bitirin

Kullanıcı: Ürünün kokusuna bayılıyorum zaten muhteşem işlevi de muhteşem günlük de kullanabilirsiniz ben kızarıklıklarıma da kullanıyorum gayet iyi geliyor severek ve beğenerek kullanıyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.