Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Linola Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Linola krem, atopik, kuru, kaşıntılı ve irrite olmuş ciltler için üretilmiş olan medikal bir kremdir.

Linola krem gibi sizlerin yapmış olduğu en çok aramalardan yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazıda linola krem hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Linola krem, Atopik Dermatit yani bizim bildiğimiz ismiyle egzama tedavisinde oldukça etkili olduğu söyleniyor.

Linola Krem İşe Yarar mı?

Linola krem, Atopik dermatite bağlı gelişen aşırı kuruluk, kaşıntı ve irritasyonun önlenmesi ve tedavisini destekler.

Atopik dermatit, bir çok faktöre (genetik, çevresel) bağlı olarak kronik bir cilt hastalığıdır. Çoğunlukla erken çocukluk döneminde başlar. Atopik yürüyüş olarak adlandırdığımız sürecin ilk basamağında yer alır. Bu özelliği ile ileriki yaşlarda astım ve alerjik rinit gibi diğer alerjik hastalıkların gelişiminin habercisi olma özelliğini taşımaktadır.

 

Atopik dermatit (Egzama), hastaların ve ailelerinin yaşam kalitelerini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sebeple bu rahatsızlığa sahip insanlar sürekli bir çözüm arayışı içerisinde oluyorlar. Her yeni çıkan bir krem onlar için bir nevi umut demek diyebiliriz. Linola Yüz Kremi, cildin nemini kaybederek cilt kuruluğu yaşamasına karşı cilt bariyerini güçlendirmeye ve cildi yatıştırmaya yardım eden yüz bakım kremidir.

 

Linola krem,

  • Günlük kullanıma uygun bir yüz kremidir.
  • Dermatolojik hastalıklara bağlı gelişen aşırı kuruluk durumlarında yüz derisi için uygun ve yeterli yağlanmayı (yağ oranı %30’dur) sağlar.
  • Linoleik asitlerce** zengindir, değerli doğal bitkisel lipidleri yüksek oranda içerir.
  • Yüz derisinin yumuşaklığını artırır.
  • Stres altındaki cildi yatıştırmaya ve cildin bariyer işlevinin doğal yenilenmesine destek olur.
  • Renklendirici, koruyucu madde ve mineral yağ içermez.

**Linoleik asit, Fındık, pamuk, ayçiçeği ve aspir yağları gibi kaynaklarda bulunur.

 

Linola Kremin İçeriği

Linola krem içeriğindeki etken madde, linoleik asitlerdir. Linoleik asit, yüz derisinin yumuşaklığını artırmaya destek olur. Cildin yağ üretiminin dengelenmesine yardım eder. Tıkanmış cilt gözeneklerinin temizlenmesine katkıda bulunur. Cildin yenilenmesine ve canlanmasına destek olur. Linola Yüz Kremi, doğal bitkisel içerik bakımından zengindir ve içeriğinde ayçiçeği, kanola lipitleri ve linoleik asitler bulunmaktadır. Ayçiçeği, geniş kullanım alanının yanı sıra cildin zararlı dış etkenlere karşı korunmasına ve cildin daha doğal bir parlaklık kazanmasına yardım eder. Cildin doğal bariyerini güçlendirmeye katkıda bulunur.

 

Cildin yenilenmesine ve doğal canlılığına kavuşmasına yardım eder. Kanola lipitleri, cilt sağlığının korunmasına yardım eder. Zengin içeriğiyle cildin beslenmesine ve yenilenmesine katkıda bulunur. Cildin tazelenmesine ve doğal güzelliğine kavuşmasına destek olur. Cildin nemlenmesine ve rahatlamasına yardım eder. Linola Yüz Kreminde, hassas ciltler düşünülerek renklendiriciye, koruyucu maddeye ve mineral yağa yer verilmemiştir.

Linola Kremin Fiyatı

Linola krem fiyatı, 129 TL’dir. Linola kremi dönemsel indirimlerden faydalanarak 94 TL’ye alabilirsiniz.

Linola Krem Nasıl Kullanılır

Linola kremi, temizlenmiş cildinize masaj halinde uygulama yaparak kullanabilirsiniz.

Linola Krem Kullanıcı Yorumları

Semra: 40 günlük bebeğimizin yüzünde kızarıklıklar çıktı ve yüzü çok sertleşmişti. Doktor tavsiyesi üzerine aldık. 2-3 günde geçirdi. Çok moralimiz bozulmuştu. Böyle bir sorunla karşılaşanlar için tavsiye ederim.

Melda: egzama problemim için almıştım 2 haftalık düzenli kullanım sonucunda gözle görülür bir şekilde etkisini gördüğümü söyleyebilirim.

***Eğer siz de bu ürünü kullanıp deneyimlediyseniz görüşlerinizi bu ürünü almak isteyenler için yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.