Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Yves Rocher Saç Dökülmesini Engelleyen Şampuan İşe Yarıyor mu, Fiyatı, Kullananlar

0

Yves Rocher Saç Dökülmesini Engelleyen Şampuan, Günümüz problemlerinden olan stresle beraber artan saç dökülmelerine karşı özel olarak hazırlanmış formülü ile yves rocher saç oluşumunu destekleyen ve dökülmeyi engelleyen şampuan  hakkında merak ettiğiniz tüm bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

Yves Rocher Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Şampuan Hakkında

Stres, vitamin ve minerallerden eksik beslenme ve çevresel etmenlere karşı koyamayan saçlarınıza doğal çözüm olarak üretilmişolan Yves Rocher’nin bitkisel bileşenleri sayesinde saç dökülmelerinize elveda diyebilirsiniz. Saçınıza ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak için siz de doğal içerikli saç dökülmesine karşı şampuan kullanarak kendinize ve saçlarınıza iyilik yapabilirsiniz.

Yves Rocher Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Şampuan İçeriği

Organik Beyaz Acı Bakla, tohumlarında bulunan zengin protein dolu özler sayesinde, saç kaybına neden olan faktörleri ortadan kaldırır. Saçın nefes almasını engelleyen aşırı yağ (Sebum) salgısını dengeler. Saçın dökülmesini azaltır ve uzaması için kökleri uyarır.
Agav, saç derisine nüfuz ederek kan dolaşımını 2 kat arttırır, saç oluşumunu ve beslenmesini destekler. Güzel ve canlı görünen sağlıklı saç tellerine kavuşmanızda etkin rol oynar. Saç köklerini uyararak, saç tellerini besler.

Yves Rocher Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Şampuan Fiyatı

Yves rocher saç oluşumunu destekleyen ve dökülmeyi engelleyen şampuan fiyatı, 52.90 TL’dir.

Yves Rocher Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Şampuan Nasıl Kullanılır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.