Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Herbaderm Leke Karşıtı Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Herbaderm leke karşıtı serum gerçekten iyi mi, işe yarıyor mu? gibi sizlerin yapmış olduğu en çok aramalardan yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazıda Herbaderm leke karşıtı serum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Herbaderm Leke Karşıtı Serum İşe Yarar mı

  • İçeriğindeki Diacetyl Boldine molekülü, pigmentasyonu düzenleyerek ve ciltteki melanin seyrini kontrol altına alarak koyu lekelerin görünümünü ve renk düzensizliklerini azaltmaya yardımcı olur.
  • Leke karşıtı geliştirilmiş cilt bakım serumudur.
  • Ciltteki leke ve ton farklılıklarını gidermeye yardımcı olur.
  • Geliştirilmiş içeriği cildin melanin sentezini kontrol altına alır.
  • Yeni leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
  • Cilde eşit ve aydınlık bir görünüm sağlar.
  • %97 doğaldır.

Herbaderm Leke Karşıtı Serumu İçeriği

Herbaderm leke karşıtı serum içeriğindeki etken madde, Diacetyl Boldine molekülüdür. Yüksek konsantrasyonda aktifler içerir. Alkol, yağ, silikon, parfüm ve koruyucu içermez.

Herbaderm Leke Karşıtı Serumu Fiyatı

Herbaderm leke karşıtı serum fiyatı, 55 TL’dir.

Herbaderm Leke Karşıtı Serum Nasıl Kullanılır

Herbaderm leke karşıtı serumu, günde iki defa, sabah ve akşam olmak üzere, avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu masaj yaparak temiz ve kuru cildinize uygulayınız. Cildinizin serumu emmesi için bekleyiniz, dilerseniz ardından diğer bakım kremlerinizi uygulayabilirsiniz.

Herbaderm Leke Karşıtı Serum Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: o kadar harika bir ürün ki hemen 2 tane daha sosöyledim. yanında dermaderm in gündüz ve gece leke karşıtı nemlendiricisini kullandım ama sonra baktım herbaderm in kendi leke kremi var onu da sipariş ettim. günde 3 kere yüzümü yüz temizleme fırçasıyla temizleyip, tonikleyip, önce serumu sonra leke karşıtı nemlendiricisini sürüyorum. kahverengi lekelerim 1 haftada acildi!!! yüzüme parlaklık geldi. sanki botoks parlaklığı ! kesinlikle tavsiye ederim.
Kullanıcı: Ben çok memnunum cilt tonumu eşitledi kızarıklıklarım gitti lekelerimde gözle görülür bir küçülme oldu kesinlikle çok güzel
Kullanıcı: cildimdeki sivilce lekelerini gidermek için aldım ve çok memnunum, içinde asit olduğu için ilk kullanımda haftada bir iki kere kullanıyorum
Kullanıcı: Yaklaşık 5 aydan beri kullanıyorum ama yüzümde leke kalmadı diye bilirim doğumdan sonra oluşan lekelerim ve şu an o kadar az ki yüzümdeki lekelerin bitmesine rağmen kullanmamın sebebi geri çıkar diye korkuyorum bu markanın diğer ürünlerinizde kullanmanızı tavsiye ederim
Kullanıcı: Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Lekeler üstüne etkisini konuşmak için erken fakat yüzümde bir değişim olduğunu söyleyebilirim. Cildime aydınlık bir görüntü verdi, kızarıklıklarım da baya azaldı. Fiyatına göre güzel bir ürün. Küçük ama birkaç damla yetiyor zaten tüm yüz için.
Kullanıcı: 1 hafta olmadı kullanmaya başlayalı ama bayıldım ürün gözle görülür muhteşemlikte çok para verip aldığım ürünlerin yapmadığını yaptı tek kelimeyle HARİKA gündüz mutlaka yoğun güneş koruyucu kullanın
Kullanıcı: İlk kutumu gratisten almıştım. Cilt rengini dengeledi ve maskeden dolayı çenemde oluşan sivilce tarzı şeyleri yok etti çok severek beğenerek kullandım.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.