Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu Nedir  gibi  hazırlamış olduğumuz bu yazıda Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu hakkında merak ettiğiniz tüm bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu Ne İşe Yarar

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu, yüzde oluşan güneş veya doğadan gelen kirlilikten kaynaklı lekelerin giderilmesi ve canlı bir görüntü oluşmasına katkı sağlar, Cildin daha canlı ve pürüzsüz görünmesine odaklanmış bir cilt bakım ürünüdür. Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu, Cilt kusurları, leke görünümü ve tıkanmış gözenekler için oldukça etkili bir ürün. Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu akneye eğilim gösteren ciltler için peeling ve yatıştırıcı etki arasındaki başarılı dengesi ile tıkanmış gözenekleri temizler, cilt kusurlarının ve lekelerin görünümünü azaltır.

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu İçeriği

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu içeriğinde, Aqua, Rose Extract, Alcohol, Glycerine, Hexylresorcinol, Citrıc Acid, gibi bileşenlerden oluşmaktadır.

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu Fiyatı

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu fiyatı, 430 TL’dir.

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu Nasıl Kullanılır

Özellikle yüzünüzde leke ve akne oluşmuş olan kısımlarda günlük ve düzenli olarak uygulanması tavsiye edilir. Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumunu, Gece yatmadan önce sorunlu bölgeye pamuk yardımıyla sürülür. Yaklaşık 10 dakika sonra sabun ve bol su ile yıkayınız.

Cappi Lucca Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Cappi Lucca Kaş ve Kirpik bakım serumu hakkında internette herhangi bir olumsuz yoruma rastlamadık. gerçekten fiyatını sonuna kadar hakeden bir ürün yüzümdeki güneş lekelerini 3 haftada gözle görülür bir şekilde azalttı

Kullanıcı: ben bu ürünü ne kullansam geçmek bilmeyen sivilce lekelerim için kullandım ve sonuca gerçekten inanamadım cidden çok etkili diğer ürünlere benzemiyor tavsiye ederim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.