Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Procsin Yaşlanma Karşıtı Kolajen Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyat ve Kullananların Yorumları

0

Procsin yaşlanma karşıtı kolajen serum, vücuttaki doku ve organlarda bulunan çok sayıda farklı tip protein, ilgili yapıların hem yapısal hem de işlevsel özelliklerini korumada yardımcı olur.

Her farklı tip protein, farklı görevleriyle bir arada uyum içinde bulunarak vücudun sağlıklı kalmasını sağlar.

Bu proteinlerden en önemlilerinden birisi de kolajendir.

Kolajen vücudumuzda deriden kemiklere ve eklemlere, kaslardan tendonlara kadar bağ dokusunu oluşturan ana yapısal proteindir. Kolajen vücut tarafından sentezlenen bir moleküldür fakat zamanla kolajen üretimi yavaşlar ve üretilen kolajenin kalitesi düşer. Yeterli miktarda sentezlenemeyen kolajen yeni dokuların gelişmesini teşvik edemez. Kolajen azaldığında cilt gençlikteki esnekliğini kaybetmeye başlar ve böylece ince çizgiler ve ilk kırışıklıklar ortaya çıkar, cilt sarkmaya başlar.

procsin yaşlanma karşıtı kolajen serum 20 ml, procsin yaşlanma karşıtı kolajen serum 20 ml kullananlar, procsin yaşlanma karşıtı kolajen serum, procsin kolajen serum, procsin kolajen serum yorum, procsin kolajen serum kullananlar, procsin kolajen serum süslü, procsin kolajen serum içeriği, procsin collagen serum kullananlar, procsin collagen serum yorum, procsin collagen serum rossmann, procsin collagen serum içeriği, procsin collagen serum içindekiler, procsin yaşlanma karşıtı serum, procsin serum, procsin serum kullananlar, procsin serum yorum, procsin serumları, procsin serum hyaluronik asit, procsin serum süslü , procsin serum seti, procsin serum içeriği, procsin serum leke, procsin serum ekşi

Procsin Yaşlanma Karşıtı Kolajen Serum Ne İşe Yarar?

Procsin yaşlanma karşıtı kolajen serum;

  • Cildin genç görünmesini ve kırışıklıkların azalmasını sağlar.
  • Cildin diri, canlı ve dolgun görünmesini sağlar.
  • Dokuların onarılmasını ve elastikiyetlerinin artmasını sağladığı için erken yaşlanmanın önüne geçer.
  • Yaşlanma belirtilerine karşı koyup cilde ihtiyacı olan temel yapı taşını geri kazandıran aktif kolajen molekülleri içeren bu formül, ışıltı ve dolgunluk vererek cildinizi güçlendirip sıkılaştıracaktır.
  • Cildinizin iskeleti olan kolajen üretimine destek vererek cilt bariyerinizin daha sağlıklı ve güçlü bir yapıya kavuşmasında etkilidir.
  • Özellikle sarkan cilt kendini en çok boyunda ve çenede belli eder. Serumumuz, çene ve boyun bölgenize destek vererek daha gergin bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Cilt dokusunu destekleyerek cildin yağ, asit ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.
  • Çevresel etkilerin cilde verdiği zararlardan cildin korunması için destek üründür.

Procsin Yaşlanma Karşıtı Kolajen Serum Nasıl Kullanılır?

Procsin yaşlanma karşıtı kolajen serum tüm cilt tipleri için uygundur. Yüz ve boyun bölgesi için tavsiye edilir. Temiz cilde dairesel hareketlerle uygulanabilir. İçerik özelliği sebebiyle günlük kullanıma uygundur.

Procsin Yaşlanma Karşıtı Kolajen Serum Fiyatı

Procsin yaşlanma karşıtı kolajen serumun güncel fiyatı 122 TL’dir. Bu fiyata indirimler dahil değildir.

Procsin Yaşlanma Karşıtı Kolajen Serum Kullananların Yorumları

Procsin yaşlanma karşıtı kolajen serum kullanan kullanıcıların olumlu veya olumsuz ürünle alakalı yaşadıkları tüm deneyimleri aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle paylaşmalarını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.