Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Smooth Face Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Daha eşit bir cilt için cildi sakinleştirmeye yardımcı olur. Yapışkan kalıntı bırakmadan kolayca emilir.

Smooth face serum, çok amaçlı serum, temizlik tamamlandıktan sonra günlük olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve cilde yaşlanma karşıtı faydalar sağlamaya yardımcı olur.

Smooth Face Serum Ne İşe Yarar?

  • Dha aydınlık bir cilt için bakım yapar.
  • Cildi sakinleştirir.
  • Cildi pürüzsüzleştirir.
  • Cilt tonunu eşitler.

smooth face serum, smooth face serum kullananlar, smooth face serum nedir, smooth face serum ne işe yarar, smooth face serum fiyatı, smooth face serum yorumları, smooth face serum nasıl kullanılır, smooth face serum kadınlar kulübü, smooth face serum süslü, smooth face serum ekşi, smooth face serum nerede satılıyor

Smooth Face Serum Nasıl Kullanılır?

Cilt temizlendikten sonra Smooth face serum cilde birkaç damla kadar uygulanır ve hafifçe cilt yüzeyi tarafından emilinceye kadar masaj yapılır.

Smooth Face Serum Fiyatı

Smooth face serum şimdilerde Amerika’nın en çok satan cilt bakım serumlarından bir tanesi haline geldi bile. Oradaki fiyatı 13,50 $ olan bu cilt bakım serumu ülkemize muhtemelen 200 TL’den aşağıya gelmeyecektir.

Smooth Face Serum İçeriği

  • GLİKOLİK ASİT: Bu eksfoliyan, daha parlak ve daha eşit bir cilt ortaya çıkarmaya yardımcı olur.
  • ALOE VERA: Doğanın güç merkezlerinden biri olan aloe, cildi serinletir ve yatıştırırken mükemmel nemlendirme ve kızarıklık azaltıcı faydalar sağlar.
  • KONSANTRE BİLEŞENLER: Valjean Labs ürünleri, cilt bakımı ihtiyaçlarınızı karşılamak için süper konsantre bileşenlerle özel olarak formüle edilmiş karışımlardır.

Smooth Face Serum Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu:  bu cilt bakım serumunu çok severek kullanıyorum. Fiyatı çok fazla değil ama ortalama da diyebiliriz. Bu yüzden satın almaya devam edeceğim.

Kullanıcı Yorumu:  herhangi bir cilt bakım serumu gibi diyebilirim. Çünkü lekeler üzerinde herhangi bir şekilde açılma yapmadığı gibi çok yoğun bir şekilde cildimi de nemlendirirdiğini söyleyemem. Yine de oyun için kötü demekte doğru olmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.