Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Excipial Lipo Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Excipial lipo krem, cildin su tutma kapasitesini arttırarak, yumuşamasını sağlar.

Excipial Lipo Krem İşe Yarar mı?

Excipial lipo krem,

  • Cildi nemlendirir,
  • ağ bezlerinin az olduğu deride alerjen maddeler, soğuk hava gibi etkenlere bağlı kaşıntılı, kırmızı ve üzeri pürüzlü lekeler şeklinde görülen kuru egzama tedavisinde kullanılır,
  • kalınlaşmış deride beyaz, grimsi pullarla belirgin balık derisi hastalığı iktiyoziste, sedefli (psoriasisli) olgularda cildi nemli tutarak kuruluk ve pullanma oluşumunu önler,
  • Dirsek, diz, ayak altı ve topuklarda nasırlaşmaya yüz tutmuş kalın derinin yumuşamasına yardımcı olur.

Excipial Lipo Kremi İçeriği

Excipial lipo krem içeriğindeki etken maddesi Üre’dir.

Excipial Lipo Kremi Fiyatı

Excipial lipo krem 2021 güncel satış fiyatı, 24.60 TL’dir.

Excipial Lipo Krem Muadilleri

Excipial lipo krem muadilleri,

  • Kerasal
  • Nutraplus
  • Ürederm
  • Ürepial bu kremin muadilleri arasında yer almaktadır.

Excipial Lipo Krem Nasıl Kullanılır

Excipial lipo kremi öncelikle tedavi edilecek bölgeyi temizleyip ılık su ile durulayınız. Kuruladıktan sonra ilacı parmağınızın ucuyla ince bir tabaka halinde sürerek, hafif hareketlerle masaj yapınız. İlaç kuruduktan sonra gerektiğinde kapalı bandaj kullanabilirsiniz.

Eğer tırnak bölgesi tedavi edilecekse, ilacı tırnaklarınıza uyguladıktan sonra kurumasını bekleyiniz. Kapalı bandaj olarak gazlı bez veya yapışkan bandaj kullanabilirsiniz.

Günde 2-3 kez uygulanır.

Excipial Lipo Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: nemlendirme konusunda oldukça başarılı. kuru ciltler için ideal nemlendirici.

Kullanıcı: yağ bazlı losyon. doktor yıllar önce çatlak izlerim için vermişti fakat malesef br işe yaramamıştı. çok kuru ciltlere birebir.

Kullanıcı: bildiğin memur kremidir.hatta babaanne kremidir.ama çok hoş kokar ve çok da iyi bir nemlendiricidir.

Kullanıcı: uzun zamandır kullandığım, yüzüm için makyaj öncesi ve vücudum içinde ideal nemlendirici…

Kullanıcı: çocukluğumun kremidir. egzamalı ellerim için hangi doktora gitsem bunu yazardı hiç de işe yaramadı bende. o yüzden bu kremle hiç hoş anılarım yoktur

Kullanıcı: yıllar önce cilt doktorum sayesinde tanıştığım inanılmaz ucuz, inanılmaz başarılı nemlendirici. i̇çerdiği az sayıdaki kimyasalla lipo olan göz altlarını, hydro olan yüzü ipek gibi yapıyor.

Kullanıcı: on yıl önce ellerimdeki çatlaklar için doktorun verdiği, o günden beri de aşırı kuru ve alerjik ellerim için çok severek kullandığım krem. bu ürün dışında ellerime en iyi gelen kremler nivea pure & natural el kremi ve body shop kenevir el kremi oldu. yine de saydığım diğer kremlere göre hem daha uygun olan fiyatı hem de nemlendirme performansıyla excipial lipo bence birinci sırada.

Kullanıcı: gece kremi niyetine sürülünce sabah pamuk gibi bir ciltle uyanmayı sağlayan içinde üre bulunan, bebek pudrası gibi kokan aşırı yağlı bir kremdir. ben bacaklarıma ve dirseklerime de kullanıyorum arada, hiç bir kremden alamadığım nemi excipial sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.