Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Locafen Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Locafen krem, anal fissür, basur yani hemoroid ve anal çatlakların iyileşmesini desteklemek ve semptomlarını azaltmak için kullanılır.

Locafen Krem İşe Yarar mı?

Anal fissür, anal kanalın alt yarısındaki deride oluşan bir yırtıktır. Semptomlar şiddetli ve keskin ağrı, tahriş ve hassasiyeti içerebilir. Bazı çatlaklar oldukça hızlı iyileşirken bazılarının iyileşmesi birkaç ay sürebilir. Bu krem, anüs çevresindeki kası (anal sfinkter) gevşeterek çalışır. Bu, basıncı azaltır ve iyileşmenin gerçekleşmesini sağlamak için bölgeye kan akışını artırır. Ayrıca anal fissürün neden olduğu kaşıntıyı, şişliği ve tahrişi de gidermek için kullanılan bir kremdir.

Locafen Kremi İçeriği

Locafen krem içeriğinde, 0,02 gram diltiazem hidroklorür bulunmaktadır. İçeriğinde ayrıca, Propilen glikol,
Setostearil alkol bulunmaktadır.

Locafen Kremi Fiyatı

Locafen krem 2020 güncel fiyatı, 22.54 TL’dir.

Locafen krem, locafen krem fiyat, locafen krem yorumları, locafen krem yan etkileri, locafen krem prospektüs, locafen krem nedir ne işe yarar, locafen krem ilaç rehberi, locafen krem kullanım şekli, locafen krem ne için, locafen krem basur,

Locafen Krem Nasıl Kullanılır

Locafen kremi günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere veya doktorunuzun belirttiği şekilde kullanın. Locafen kremi kullanmadan önce bağırsaklarınızı boşaltmanız gerekir. Böylece locafen krem, rektal doku ile mümkün olduğu kadar uzun süre temas halinde kalabilir.

Locafen Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: anal fissür için doktorum tarafından verilen krem. yaygın yan etkileri de makatta ağrı ve kanamaymış. bu bilgi beni baya üzdü. uzun süre kullanmak gerekiyormuş. umarım işe yarar.
Kullanıcı: anal fissür tedavisi için kullanılan krem. ben kullandığımda nedense yanma yapıyor. anrecta kullansam o da şiddetli bir baş ağrısı yapıyor. nasıl geçecek bu nasıl kurtulacağım bu durumdan bilmiyorum.
Kullanıcı: yanmayacak kadar sıcak suya 5-10 ml batticon döküp oturduktan sonra bu kremi sürmenizi tavsiye ediyorum. kullanım süresini ağrı kesme olarak düşünmeden tedavi olmak için kullandığınızı düşünerek ayarlayın.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.