Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Magnis Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

0

Magnis krem, bakterilerin cilt üzerinde gelişip çoğalmalarını engelleyerek, bakterilerin neden olduğu iltihabi cilt bozukluklarında (sivilcelerde) yararlı bir antibiyotiktir.

Magnis Krem İşe Yarar mı?

Magnis krem,

  • sivilceler (akneler),
  • yüzde bilhassa alın bölgesinde,
  • alna ya da enseye yakın kıl köklerinde,
  • erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi,
  • genital bölge,
  • sırt gibi kir ve yağın yoğun olduğu yerlerdeki bakterilerin etkinliği sonucu oluşan içi irin dolu kabartılar ve
  • pembe-kırmızı kabartılarla belirgin sivilcelerin (akne vulgaris) giderilmesi için kullanılmaktadır.

Magnis Kremin İçeriği

Magnis krem içeriğindeki etken madde Nadifloksasin‘ dir. 

Magnis Kremin Fiyatı

Magnis krem 2021 güncel satış fiyatı, 38.45 TL’dir.

Magnis Krem Nasıl Kullanılır

Magnis kremi sürmeden önce sivilceli yerleri su ile arındırıp, temiz bir havlu ile kurulamalısınız. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak yedirilmesini sağlayınız.

Magnis Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: cildiyeye gittiğimde sivilcelerimden şikayetçiydim gece için başka bir krem, gündüz kullanmam için de bu kremi verdi.ilk zamanlarda hap ile birlikte kullandığım için işe yaradığını düşündüm.sabah sürüyordum,5-6 saat kadar bu kremleydim.güneşe çıkılmaması gerekiyor ve yüzde çok uzun süre kaldığı zaman sarı renge dönüşüyor.hapım bittiği zaman diğer kremle beraber kullanmaya devam ettim 3-4 hafta kadar fakat sonuç hiçbir şeydi.gerçekten hiç mi hiç işe yaramadığını anlayınca çöpe atmak zorunda kaldım.ne beyaz uçlu sivilcelerime ne kırmızı büyük sivilcelerime ne de ufak pütürcüklü sivilcelerime hiçbir şey yapmadı.

Kullanıcı: Bir süredir sivilce probleminden muzdariptim. Dermatolog tavsiyesiyle bu kreme başladım ancak sadece gündüzleri kullanıyordum, geceleri ise başka bir krem sürüyordum. Başlangıçta hapla beraber kullandığımdan dolayı iyi geldiğine inanıyordum. Sabah sürüp 5-6 saat kadar böyle dolaşıyordum. Bu krem sürüldükten sonra güneşe maruz kalınmaması lazımdır ve yüzünüzde fazla uzun tutarsanız sarı renge dönüşecektir. Hap bitince bu sefer öteki kremle birlikte kullanmaya başladım, 3-4 hafta boyunca böyle sürdü. Ancak zerre kadar faydası olmadı. Hakikaten en ufak bir etkisinin olmadığını farkettim ve mecburen çöpe attım. Hem kırmızı büyük sivilceler hem beyaz uçlu sivilceler hem de minik pütürcüklü sivilceler hâlâ olduğu gibi duruyor.

Kullanıcı: Ben de Magnis krem kullananlardanım. Gerçekten başarılı bir ürün. Yalnızca 2 gün içinde cildimi lekeli ve kirli derilerden arındırmaya başlamıştı, tabii ben de bunu bekliyordum. Fakat dudaklarınıza ve etrafına uygulamayın çünkü yara olmasına sebep oluyor. Sabah-akşam sürüyordum, çok faydasını gördüm.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.