Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Aknefloks Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Aknefloks krem adından da anlaşıldığı üzere akne, sivilce kremidir. Aknefloks krem bakterilerin cilt üzerinde gelişip çoğalmalarını engelleyerek, bakterilerin neden olduğu iltihabi cilt bozukluklarında (sivilcelerde) yararlı bir antibiyotiktir. 

Aknefloks Krem İşe Yarar mı?

Aknefloks krem buluğ çağındaki gençlerde görülen sivilceler (akneler), yüzde bilhassa alın bölgesinde, alna ya da enseye yakın kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi, genital bölge, sırt gibi kir ve yağın yoğun olduğu yerlerdeki bakterilerin etkinliği sonucu oluşan içi irin dolu (cerahatlı) kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla belirgin sivilcelerin (akne vulgaris) giderilmesi için kullanılmaktadır.

Aknefloks Kremin İçeriği

Aknefloks krem içeriğindeki etken madde Nadifloksasin‘ dir.

Aknefloks Kremin Fiyatı

Aknefloks krem 2021 güncel satış fiyatı, 39.93 TL’ dir.

Aknefloks Krem Muadilleri

Aknefloks krem muadilleri,

  • Magnis Krem,
  • Nadixa Krem,
  • Nadacne Krem ve
  • Nabifeks Krem bu kremin muadilleri arasında yer almaktadır.

Aknefloks Krem Nasıl Kullanılır

Aknefloks kremi sürmeden önce sivilceli yerleri su ile arındırıp, temiz bir havlu ile kurulamalısınız. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak yedirilmesini sağlayınız.

Aknefloks Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: sivilce tedavim nedeniyle kullandığım ilaçtır. kullandığım zamanlar ne menem bir şey olduğunu anlayamadım, ne işe yarıyor onu da bilmiyorum. antibakteriyel bir jel. ama kullandığım zamanlar ben aynı zamanda antibiyotik de alıyordum. benim çok hassaslaşan cildimi yakıyordu sürdüğümde. cildimin çok gerildiğini söylediğimde, doktor bırakmamı söylemişti.

Kullanıcı: akne tedavim zamanında vermişti doktor. tedavim süresince iyi geldiğini, akneleri küçülttüğünü söyleyebilirim. tedavimi yarım bırakmak zorunda kaldım ve akne değil küçük küçük sivilceler çıktı cildimde. krem sayesinde onlar da azaldı. bende işe yarıyor fakat bu kremi kullanınca gariptir ki cildimin koyulaştığını hissediyorum

Kullanıcı: dün akşam sivilcelerimin üstüne sürdüm ve yattım biri burnumun kenarında küçük sıkılamayan sinir bozucu bir yağ bezesi diğeri de çenemde orta büyük iltihaplı bir tipti. az önce yüzümü yıkadım ve inanamadım çenemdekini tam olarak geçirmemiş ki bunu beklemiyordum zaten ama indirmiş küçültmüş beni asıl şaşırtan o yağ bezesi oldu tamamen gitmişti neredeydi hatırlayamıyorum bile teşekkürler aknefloks.

Siz de Aknefloks kremi kullanıp deneyimlediyseniz yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.