Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Betnovate Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Betnovate krem, iltihaplı cilt hastalıkları tedavisinde kullanılan medikal bir kremdir.

Betnovate krem, uygulaması kolay ve hızla emilme özelliğine sahip bir kremdir. Ancak uzun süreli koruma sağlama özelliği yoktur. Cilt kızarıkları ve iltihap salgınlarını kontrol etmek için kullanılır. Betnovate krem, tüp şeklinde 15, 30 ve 100gram şeklinde satışa sunulmaktadır.

Betnovate Krem İşe Yarar mı?

Betnovate krem, egzema hastalığı, derideki döküntüler, şişlikler, alerjik kaşıntı hissi, kızarıklıklar, sedef hastalığı, liken, böcek ısırıklıkları ve kurdeşen gibi cilt sorunlarını tedavi eder.

Günümüzde yukarıda bahsedilen cilt problemlerinin çoğu pek çok kişide yoğun bir şekilde görülmektedir. Bu nedenle Betnovate krem de söz konusu problemlerin tedavisinde yoğun bir şekilde kullanılarak kişilerin bu cilt hastalıklarından kısa bir süre içerisinde kurtulmasını sağlamaktadır.

Özellikle iltihaplı, kaşıntılı ve ağrılı deri hastalıkları için ideal bir krem olan Betnovate, güneşe maruz kalma sonucunda meydana gelen problemlerin de en aza indirilmesini sağlamaktadır. Kısacası Betnovate kremin son derece faydalı bir krem olduğunu ifade edebilmek mümkündür.

Betnovate Kremin İçeriği

Betnovate krem, içeriğindeki etken madde betametazondur. Ayrıca içeriğinde Klorokresol, setomakrogol 1000, setostearil alkol, beyaz yumuşak parafın, likit parafin, sodyum dihidrojen fosfat, fosforik asit, sodyum hidroksit ve saf su içermektedir.

Betnovate Kremin Fiyatı

Betnovate krem 2020 güncel fiyatı, 116.43 TL’dir.

betnovate krem, betnovate krem ne işe yarar, betnovate krem nedir, betnovate krem fiyat, betnovate krem ekşi, betnovate krem nedir ne için kullanılır, betnovate krem kullananlar, betnovate krem fiyatı 2020, betnovate kremi ne işe yarar, betnovate krem prospektüs, betnovate krem kullanıcı yorumları,

Betnovate Krem Muadilleri

Betnovate kremin muadilleri,

  • Betnovate  losyon,
  • Betnovate-c krem,
  • Celestoderm-v krem ve
  • Seroderm pomad bu kremin muadilleridir.

Betnovate kremi bulamadığınız zaman yukarıda belirtmiş olduğumuz muadillerini tercih edebilirsiniz. Ancak mutlaka doktor kontrolünde denemenizi tavsiye ederiz.

Betnovate Krem Nasıl Kullanılır

Betnovate kremi, uygulamadan önce sorunlu bölgeyi su ile güzelce temizleyin. Ardından ince bir tabaka halinde kremi sürün. Betnovate kremi sürdükten sonra üzerini kesinlikle kapatmayın. Betnovate kremi günde 2 defa uygulamalısınız. 1 aydan daha fazla kesinlikle kullanmayın

Betnovate Krem Kullanıcı Yorumları

Ece: egzama için uzun süre kullandım kullanıldığında egzamayı geçiriyor ama akabinde atak şeklinde geri döndürüyor egzamaları bu yüzden tavsiye etmiyorum.

Dilek: Ben doktorumun tavsiyesi üzerine sedef hastalığı için kullandım bende işe yaradı tavsiye ederim ancak kullanmadan önce bir doktora danışın derim

Defne: elimde peydahlanan ve 6 aydır doktora gitmeye üşendiğim için yayılan egzamamı düzenli kullanmam takibinde 1 haftada geçiren iksir. çok seviyorum seni betnovate

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.