Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Nadacne Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullananların Yorumları

0

Nadacne krem, iltihaplı akne, sivilce ve yüzeysel deri enfeksiyonlarının topikal (yüzeyden uygulanan) tedavisinde kullanılan ilaçlardan birisidir.

Nadacne Krem Ne İşe Yarar?

Nadacne krem, çoğunlukla iltihaplı sivilce ve akne tedavisinde tercih edilmektedir. Bakteri ve mikrop öldürücü özelliği sayesinde Nadacne krem oldukça etkilidir ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

nadacne krem, nadacne krem nedir, nadacne krem ne işe yarar, nadacne krem fiyatı, nadacne krem nasıl kullanılır, nadacne krem yan etkileri, nadacne krem sivilce, nadacne krem eczane fiyatı, nadacne krem süslü, nadacne krem kadınlar kulübü, nadacne krem alerji, nadacne krem, nadixa krem, nadacne krem muadilleri

Nadacne Krem Nasıl Kullanılır?

Nadacne kremi uygulamadan önce cildinizi dikkatlice yıkayınız ve kurulayınız. Bir parça kremi herhangi bir olası enfeksiyonu önlemek için bir parça pamuk ile uygulayınız. Kremin gözlerle ve dudaklarla temasından kaçınınız. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız.

Nadacne Krem Etken Maddesi

Etken Madde; 1 gram krem 10 mg nadifloksasin içerir.

Yardımcı maddeler; Beyaz yumuşak parafın, hafif sıvı parafın, stearil alkol, setil alkol, polioksietilen 5 setil eter, polioksietilen 20 setil eter, sodyum hidroksit, dietanolamin, disodyum edetat, gliserol, benzalkonyum klorür, saf su.

Nadacne Kremin Yan Etkileri

Nadacne krem kullanımı sırasında vücutta kaşıntı, kabartı, kuruluk, deride tahriş, sıcaklık hissi, kızarıklık, kabarıklık, deri renginde açılma yan etkileri gözlemlenebilir.

Nadacne Krem Muadilleri

  • AKNEFLOKS %1 30 gr krem
  • MAGNIS %1 30 gr krem
  • NABIFEKS %1 krem
  • NADIXA %1 30 gr krem

Nadacne Krem Kullananların Yorumları

Nadacne krem kullanan kullanıcıların kendi kullanıcı yorumları ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle paylaşmalarını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.