Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Ornate Boşnak Kremi Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

0

Ornate Boşnak Kremi Nedir?

Ornate boşnak kremi bitkisel içeriye sahip leke giderici ve beyazlatıcı etkisi bulunan ve Boşnakların çok uzun yıllar önce de kullandıkları bilinen bir cilt bakım kremidir.

Ornate boşnak kremi bir aylık düzenli bir kullanım sonrasında ciltte gözle görülür bir beyazlama etkisi olduğunu belirtmektedir.

Ornate Boşnak Kremi İçe01riği

Ornate boşnak kremi içerisindeki aktif bileşenler şu şekildedir;

 • Aloe Vera
 • Protein omega 3
 • Folik asit
 • Sağlıklı yağ asitleri
 • A Vitamini
 • E Vitamini
 • K Vitamini
 • C Vitamini
 • Sağlıklı Lif

Ornate Boşnak Kremi İşe Yarıyor Mu?

Ornate beyazlatıcı boşnak kremi ciltte bulunan lekelerin üzerine direkt olarak kullanılabileceği gibi aşağıdaki bölgelerde de özel olarak kullanılabilir.

Ornate Beyazlatıcı Boşnak Kremi Nerelerde Kullanılabilir?

 1. Bikini bölgesi ve koltuk altı
 2. Dudak kenarları ve dudak üzere
 3. Göz çevresi
 4. El ve ayaklar
 5. Alın bölgesi ve yanaklar

Ornate Boşnak Kremi Fiyatı

Ornate beyazlatıcı boşnak kreminin tavsiye edilen satış fiyatı 99 TL’dir.

Ornate Boşnak Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: sürekli ada yaptırmaktan kararan dudak çevrem için satın aldığım Ornate beyazlatıcı boşnak kremden çok memnunum gerçekten de cilt tonunu eşitledi ve şu an çok daha özgüvenli bir şekilde sosyal hayata karışabiliyorum.

Kullanıcı: ne yaparsam yapayım koltuk altı kararmalarım hiçbir şekilde geçmiyordu ve boşnak arkadaşım sayesinde tanıştım ve bundan sonra hiçbir şekilde güzellik rutinimden eksik etmeyeceğim Ornate beyazlatıcı boşnak kremi sayesinde koltuk Altım pürüzsüz resmen photoshop yapılmış gibi.

Kullanıcı: Ornate beyazlatıcı boşnak kremini bu tarz kremler satan bir aktarda gördüm ve en çok sattığım ürün dediği için sadece denemek amaçlı aldım. Maalesef ki bikini bölgeme sürekli traş etmekten tahriş oldu ve zaman içerisinde kararmalar meydana geldi. Ornate beyazlatıcı boşnak kremi bikini bölgemedeki kararmaları çok kısa bir sürede giderdi ve ben artık sürekli kullanıyorum çünkü etkisi hem çok güzel hem de evlendirip bu kadar hassas olan bir bölgeyi iyileştirdiğini düşünüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.