Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Moon White Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

1

Moon white beyazlatıcı krem, cildi ilk kullanımdan itibaren beş tona kadar açabilen ve bunun yanı sıra cilde yaşlanma karşıtı etkisi ile koruyan oldukça etkili bir krem olarak piyasaya sürülmüştür.

luna white krem kullananlar, luna white krem kullanıcı yorumları, luna white krem yorumları, moon white beyazlatıcı krem, moon white beyazlatıcı krem kullananlar, moon white beyazlatıcı krem nasıl kullanılır, moon white beyazlatıcı krem yorumları, moon white krem, moon white krem eczane fiyatı, moon white krem fiyat, moon white krem iletişim, moon white krem kullananlar, moon white krem kullananlar kadınlar kulübü, moon white krem kullananlar yorumları, moon white krem nasıl kullanılır, moon white krem şikayet, moon white krem trendyol, moon white krem yorum, moon white krem yorumlar, moon white krem yorumları

Moon White Krem Ne İşe Yarar?

Moon white beyazlatıcı krem, cildi beyazlatırken yaşlanma karşıtı etkisi ile cildin kırışmasını engeller ve hem yüz hem de vücut için kullanılabilen çift yönlü özelliği sayesinde başta göz altı ve bikini bölgesi olmak üzere koltuk altı diz ve dirseklerde de rahatlıkla kullanılabilen beyazlatma etkisi bulunan bir bakım kremidir.

Moon White Krem Fiyatı

Moon whiye beyazlatıcı kremin fiyatı 89 TL’dir.

Moon White Krem Nasıl Kullanılır?

Cilt yüzeyine hafifçe masaj yaparak uygulayacağınız moon white kremi hafifçe masaj yaparak tüm yüzeye uygulayın ve yıkamayın.

Moon White Krem Kullananların Yorumları

Moon white beyazlatıcı kremi kullanan kullanıcıların yorumlarını ve deneyimlerini aşağıda bulunan kullanıcı yorumları kısmından okuyabilirsiniz. Daha önce bu kremi siz kullandıysanız etkisini görüp görmediğinizi veya ürünle alakalı olumlu veya olumsuz geri dönüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

1 yorum
  1. Merve diyor

    Yorumlar beni korkuttu ben iade edicem

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.