Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Bepanthol dudak bakım kremi, özellikle soğuk kış günlerinde hemen herkesin cebinde olması gereken bir dudak bakım kremidir.

Anında nemlendirme ve koruma özelliği ile dudakların yumuşak ve pürüzsüz görünümünü geri kazandırır.

 

Bepanthol Dudak Bakım Kremi İşe Yarar mı

Bepanthol dudak bakım kremi soğuktan ve rüzgardan çatlayan dudaklarınıza derinlemesine bakım yaparak yeniden pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Dudaklar sadece yazın ve kışın kuruyup çatlamıyor. Onların her gün bakıma ihtiyacı var. Bepanthol dudak bakım kremi, içeriğindeki Provitamin B5 ve E vitaminiyle kuruyan ve çatlayan dudakları anında nemlendirir. Yumuşak ve pürüzsüz görünümlerini geri kazandırır.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi İçeriği

Bepanthol dudak bakım kremi, E vitamini ve Provitamin B5 olarak da bilinen, dekspantenol içerir. Bepanthol dudak bakım kremi içeriğindeki Dekspantenol, cildin ana yapıtaşını oluşturan vitaminlerdendir ve cilt için önemli bir vitamindir.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Fiyatı

Bepanthol dudak bakım kremi fiyatı, 25 TL’dir.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır

Bepanthol dudak bakım kremin, tüpünü sıkarak kremin dışarı çıkmasını sağlayın. Tüpün yuvarlak ucu yardımıyla dudaklarınıza sürün. Dudaklarınıza günde üç ya da dört kez uygulayabilirsiniz. Herhangi bir alerjik durum söz konusu olursa hemen bir uzman doktora başvurunuz.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Mucizevi bir ürün sadece 1 gecede 1 kez uygulamada bütün çatlakları gözle görülür bir şekilde yok etti ve dudaklarım yumuşacık oldu. Bu ürüne aşık oldum.

Kullanıcı: Sarıkamış ayazında, benim gibi kuru ve sert iklimlere alışkın olmayanlar için, işe yarayan tek ürün. Bi tane paltonun cebine, bir tane sırt çantana, bir tane de eve

Kullanıcı: Yara olan dudaklarıma çok iyi geldi. Sabaha baya düzelmişti. Minik bir urun bilginiz olsun

Kullanıcı: bepanthol zaten kendini kanıtlamış bir marka. dudak kremini ilk kez kullandım ve çok beğendim. teşekkürler.

Kullanıcı: Yıllardır dudak çatlağı için kullandığım çok iyi ürün. Koruyucu olarak değil, sorun olduğunda kullanıyorum, hemen iyileştiriyor.

Kullanıcı: Tadı güzel değil, hafif bir acılık var, ama nemlendirme kalitesi iyi.

Kullanıcı: Genelde akşam yatarken sürüyorum bebek gibi yapıyor dudağımı tavsiye ederim sadece boyutu biraz küçük benim serçe parmağım kadar.

Kullanıcı:Boyutu gerçekten küçük. Ama etkisi büyük. Gece sürüp yatarsanız sabaha daha iyi etkisini görüyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.