Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Noia Kaş Kirpik Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Noia kaş kirpik serumu, içeriğindeki etken maddeler sayesinde dökülen kaş ve kirpiklerinizin yenilenmesini sağlayan. Aynı zamanda kaş ve kirpiklerinizin daha gür ve uzun olmasını sağlayan bir kaş kirpik bakım serumudur.

Noia kaş kirpik serumunu ben kendim de kullanıyorum ve çok memnunum diyebilirim. Daha önce farklı bir markayı uzunca bir süre kullanıp memnun kalmamıştım ama noia serum gerçekten oldukça etkili bir serum diyebilirim.

Noia Kaş Kirpik Serumu İşe Yarar mı

Noia kaş kirpik serumu içeriğindeki Keratin, kolajen, kök hücre ve hyalüronik asit ile kaşlarınızı ve kirpiklerinizi besler, güçlendirir, daha dolgun, daha uzun ve daha biçimli görünmesini sağlar. Keratin eksikliğinden dolayı uzamayan, incelmiş kirpiklere keratin uygulanarak hem daha gür hem de daha hacimli kirpik ve kaşlara ulaşmaya yardımcı olur. İçeriğindeki kolajen ve kök hücre kirpikleri besler ve sağlıklı büyümeyi teşvik etmeye yardımcı olur.

Noia Kaş Kirpik Serumunun İçeriği

Noia kaş kirpik serumu içeriğinde, keratin, kolajen ve hyalüronik asit bulunmaktadır.

Noia Kaş Kirpik Serumunun Fiyatı

Noia kaş kirpik serumu fiyatı,159 TL’dir. Ancak Noia kaş kirpik serumu şu anda indirimde güncel fiyatı 59.90 TL’dir.

Noia Kaş Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır

Noia kaş kirpik serumu, temizlenmiş kaş ve kirpik diplerine temas edecek şekilde uygulanır. Ürün uygulandıktan sonra yıkamayınız ve durulamayınız. Gün içerisinde dışarıda çalışıyorsanız geceleri yatmadan önce kullanabilirsiniz.

Noia Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: 1 aydır düzenli olarak her gece yatmadan önce kaş ve kirpiklerime uyguluyorum ve kirpiklerim baya uzadı diyebilirim.

Kullanıcı: Benim kaşlarımın ortalarında doğru hafiften bir seyrelme başlamıştı 2 haftada o boşluklar yavaş yavaş dolmaya başladı. Çok memnunum.

Kullanıcı: Gerçekten fiyatını son damlasına kadar hak eden harika bir ürün, noia kozmetiğe çok teşekkür ederim sayesinde kaş ve kirpiklerim çok daha gür.

Kullanıcı: Günde 2 kez kullanırsanız ve en az 2-3 hafta kullanırsanız farkı görüyorsunuz gerçekten. Bu zamana kadar benim kaş ve kirpiklerimde işe yarayan tek ürün. Yalnız inanılmaz inanılmaz farklar beklemeyin bu anlattıklarımdan. Belki çok daha uzun süre kullanıldığında inanılmaz etkileri de olur. 🙂 bekleyip görelim:)

Kullanıcı: Ürünü 3 gündür deneyimliyorum. Kesinlikle göz yakmıyor. Sanki uzun vadede işe yarayacak gibi daha 4 gün olduğu için bir şey diyemiyorum ancak bıraktığı o kirpik dolgunlaştırıcı özelliğinden memnun kaldım. Şans verip denemelisiniz.
Kullanıcı: Kullandığım ve yaptırdığım bazı uygulamalardan dolayı kirpiklerim esmer tenli olmama rağmen güçsüzlükten grileşmiş ve çok incelmişti 1 haftadır kullanıyorum kirpiklerim resmen yeni doğmuş gibi simsiyah oldu bu kadar kısa sürede bu etkiyi beklemiyordum çok teşekkür ederim çok başarılı bir ürün
Kullanıcı: Ürünü yeni kullanmaya başladım uygulaması oldukça rahat.. kirpiklerde 1 haftada dolgunlaşma oldu hemen etkisini fark ettim, kaşlarımda dökülmeler var onun için düzenli uygulama ile sonuç alacağımı düşünüyorum
Kullanıcı: Kaç ml olduğuna bakıp sonra alın, sonra bu parayı minnacık şeye mi verdim diye şok olmayın. Henüz denemedim umarım değer, yorumlar çok olumlu buna güvenerek aldım
Kullanıcı: kirpiklerim daha önce yaptırdığım bazı işlemler yüzünden dökülüyordu ve cansız görünüyordu hazır indirimdeyken denemekten zarar gelmez diyerek aldım. henüz 4 gündür kullanıyorum sabah ve akşamları sürüyorum. şimdiden işe yaradığını görebiliyorum. kirpiklerim şu an hiç dökülmüyor ve sağlıklı görünüyor. uzun vadede daha da çok etki edeceğine inanıyorum.
Kullanıcı: Ürünü yeni kullanmaya başladım şuan bir etkisi var mı bilmiyorum düzenli olarak geceleri temiz yüze kas ve kirpik diplerine uyguluyorum biraz yakıyor ama geçici ilerleyen zamanlarda başarılı olup olmadığı konusunda geri dönüş yapacağım
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.