Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu İşe Yarıyor mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

0

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu nedir? İşe Yarıyor mu gibi sizlerin yapmış olduğu en çok aramalardan yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazıda cappi lucca kaş kirpik bakım serumu hakkında merak ettiğiniz tüm bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu Ne İşe Yarar

Kaşlar ve kirpikler bakışlara anlam ve belirginlik kazandıran faktörlerdir. Bazı insanlarda gerek genetik olarak gerek doğal hayatın akışındaki yıpranma sonucu yaşa bağlı kaşların ve kirpiklerin doğal dokusu yeterince dolgun olmayabilir,

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu,

  • Kirpikler ve kaşların  köklerini aktif olarak besler ve güçlendirir dökülmesini durdurur,
  • Kaş ve kirpiklerin büyümesini hızlandırır,
  • zayıf ve yıpranmış kaşların ve kirpiklerin yapısını geri kazandırarak daha kolay yönetilmesini sağlar, hacminin korunmasına yardımcı olur ,
  • Kirpiklere ve kaşlara daha sağlıklı bir parlaklık verir.

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu İçeriği nelerdir

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu içeriğinde,

Kaş kirpik serumu: Aqua, Propylene Glycol, Alcohol, Keratin, Biotin, Citric Acid

Kirpik Bakım Yağı: Ricinus Communıs Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Lavandula Angustıfolia Oil, Sımmondsıa Chinensis Seed Oil, Macadamıa Ternifolia Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Prunus Amygdalus Dulci Oil, Tocopherol, Hydrolyzed Keratin

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu Fiyatı

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu fiyatı 370 TL’dir. Fiyat performans açısından düşünürsek bu fiyatı sonuna kadar hak eden bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu Nasıl Kullanılır

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumunu tam kaşlarınızın diplerine uygulayın ve kuruduğundan emin olmadan yatmayın. Kaşlarınıza masaj yaparak uygulamak daha etkili olacaktır. Kirpik serumu hızlı etki eden bir ürün olduğundan sonuçlarını iki hafta içerisinde almaya başlayabilirsiniz Gözlerinizden uzak tutun. Aksi taktirde bul su ile yıkayın.
Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumunu sabah uygulamanız tavsiye edilir. Uygulama aparatı ile kirpik diplerinden uçlara doğru sürünüz. Kirpik serumu tamamen yağlar içerir.
  • Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumunu’ndan en etkili sonucu alabilmek için 12 saatte bir sabah ve akşam kullanmanız tavsiye edilir.

Cappi Lucca Kaş Kirpik Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları

Cappi Lucca Kaş ve Kirpik bakım serumu hakkında internette herhangi bir olumsuz yoruma rastlamadık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.