Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Jowe Kaş Şekillendirici İşe Yarıyor mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

0

Jowe Kaş şekillendiricisi kaşlar için özel olarak formüle edilmiştir. Jowe kaş şekillendirici hem kaşlarınıza bir sonraki yıkamaya kadar şeklini korumasını sağlarken hem de kaşlarınızı besler.

Jowe Kaş Şekillendirici Nedir?

Kusursuz bir makyaj, etkileyici ve gün boyu düzenli kaşlar için Jowe kaş şekillendiriciyi tercih edebilirsiniz.

Jowe Kaş Şekillendirici Ne İşe Yarar?

Jowe kaş şekillendirici,

 • Kaş şekillendiricisini kullanarak kaşınız ile gözlerinizin arasındaki mesafeyi ayarlayabilir ve lifting etkisi yaratabilirsiniz.
 • Su değdirmediğiniz sürece 48 saat hiç bozulmadan kaş şekliniz durabilir.
 • Kaliteli Kaş Wax’ı uzun süre kalıcı etki ile kaşa şekil verir.
 • Kaşa nem ve form vermek üzere formüle edilmiştir.
 • Keratin, Biotin, E vitamini sayesinde kaşlarınız şekil alır, beslenir.
 • Hem salon hem de evde kullanım için idealdir.

Jowe Kaş Şekillendirici İçeriği Nelerdir?

Jowe kaş şekillendirici içeriğinde,

 • Keratin,
 • Biotin E,
 • İnce Silikon ve
 • Badem Yağı bulunmaktadır.

Jowe kaş şekillendirici içerisinde bulunan keratin, biotin E vitamini sayesinde kaşlarınız şekil alır, beslenir ve gürleşir. İnce silikon ve badem yağı ile kaşlarınız parlak tel tel bir görünüm ile şekil alır.

 

Jowe kaş şekillendirici, jowe kaş şekillendirici nedir, jowe kaş şekillendirici işe yarıyor mu, jowe kaş şekillendirici fiyatı, jowe kaş şekillendirici nasıl kullanılır, jowe kaş şekillendirici kullanıcı yorumları, jowe kaş şekillendirici fiyat, jowe kaş şekillendirici instagram, kaş şekillendirici, kaş şekillendirici nedir, kaş şekillendirici wax, jowe kaş şekillendirici wax,

Jowe Kaş Şekillendirici Fiyatı

Jowe kaş şekillendirici fiyatı, 179 TL’dir. Online alıveriş sitelerinde indirimli güncel fiyatı ise 89 TL’dir.

Jowe Kaş Şekillendirici Nasıl Kullanılır?

 1. İçerisinde bulunan fırça yardımıyla kaşlarınıza istediğiniz şekli kolayca verebilirsiniz.
 2. Makyaj yapmadan önce ilk kaş şekillendirme işlemini yapmanız gerekir.
 3. Fırçayı her kullanımdan sonra ılık su yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Jowe Kaş Şekillendirici Kullanıcılarının Yorumları

Kullanıcı: Resim ekleme özelliği olsaydı da keşke ekleyebilseydim. Çok ince kaşları olup onları yılda 2 defa sadece keserek toparlayan, kaş kirpik lifting yapıp her gün maskara ile sabitlemek benim makyaj rutinimde . Kaşını beğendiğim bi designer in videosunda Tesadüfen denk geldim. 50Ml kavanozda geldi; minnacık jel 2 kaşa birden yeriyor. 1 senede bitmesi pek mümkün gözükmesede, marka geri çekilir korkusu ile stoklu alınmalı… bravo ürüne de markaya da ! Ek olarak, ince Telli kaşlarda tartışmasız 24 saat duruyor, doğru miktar ve doğru uygulama ile ama Kalın kaşlı inatçı kaşlarda aynı etki veremeyebilir.
Kullanıcı: Bunca zaman nasıl keşfetmemişim diye üzüldüğüm tek ürün . Harika ötesi laminsyon gibi duruyor. Alın aldırınnnn düşünmeden 🙂

Kullanıcı: Kaşlarıma cok onem veren biri olarak yıllardır istedigim bir ürün bulamıyordum. Joweyle karsilasinca dusuncem tamamen degisti.Hem besleyici bir urun hemde laminosyon görünümü veriyor.Bu virüs dönemin de güzellik merkezlerine gitmeme gerek kalmadı. Ilk sürmede bile etkisini gösterdi diyebilirim.Cevremden de bircok kisi kaşımda ki bu degisimi fark edip sordu.Baska markaların uçuk fiyatli kaş sabitleyicileri hicbir ise yaramadı. Verdiğim para sonuna kadar helal olsun.

 

Kullanıcı: Ürün gerçekten harika kaşlarımı besledi ve sabitledi inanılmaz memnun kaldım ipek gibi tel tel oldu kaşlarım iyiki markanızı tanımışım çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum

Kullanıcı: Kesinlikle alın kesinlikle. Olumsuz yorumlara bakmayın. Keşke ilk denemedeki tepkimi görseydiniz. Makyaja bambaşka bir boyut kazandırıyor aşık oldum
Kullanıcı: İlk kez bir kaş ürününe bu kadar para verdim, ama gerçekten değermiş çok güzel sabitliyor lifting etkisi kalıcılığıda çok iyi ve ağırlık yapmıyor kaşlarda, kesinlikle bir tane edinmelisiniz.
Kullanıcı: buna benzer ürünleri yabancı makyözlerde görüyordum bir türlü denk gelmemişti instagram reklamıyla görünce aldım normalde kaş laminasyon yaptırıyordum böyle daha kolay oldu.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.