Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Browwauw Kaş Kirpik Serumu Nedir? Ne İşe Yarıyor? Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Browwauw Kaş Kirpik Serumu Nedir?

Browwauw kaş kirpik serumu içerisinde bulunan bitkisel bileşenler sayesinde kaş ve kirpikleri besleyerek daha gür ve daha hacimli bir şekilde gelişmesini destekleyen bir bakım serumudur. Özellikle hacimsiz ve dökülmeye meyilli kaş ve kirpikler üzerinde oldukça etkili olan browwauw kaş kirpik serumu gece veya gündüz kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır bu anlamda makyajı üzerine yapmanızda herhangi bir sakınca da bulunmamakta.

Browwauw kaş kirpik serumu kirpikleri ve kaşları hem dökülmekten hem de cılızlaşmaktan koruyan etkili bir kaş ve kirpik serumu.

Browwauw Kaş Kirpik Serumu İşe Yarıyor mu?

Browwauw kaş kirpik serumu içerisinde bulunan bal özü, adaçayı, atkuyruğu ve meyankökü sayesinde köpekleri besleyerek tüm gün boyunca bakım yapar. Özellikle kaş ve kirpik diplerinize nemli tutarak daha dolgun ve hacimli bir görünüm elde etmenizi sağlar ve yeni oluşacak kaş ve kirpik köklerini besler.

Browwauw Kaş Kirpik Serumu Fiyatı

Plastik ve içerisinde fırça bulunan bir formda satışa sunulan Browwauw kaş kirpik serumunun tavsiye edilen satış fiyatı 59,90 TL’dir. Tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi bu fiyat orijinal web sitesindeki satış fiyatıdır bunun dışında satın alabileceğiniz diğer e ticaret sitelerindeki fiyatlar daha uygun veya daha pahalı olabilir. Eğer sizde Browwauw kaş kirpik serumu almayı düşünüyorsanız mutlaka bir fiyat araştırması yapıp sonrasında karar verip almanızı tavsiye ederiz.

Browwauw Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Browwauw kaş kirpik serumu bana göre gece yatmadan önce kullanmaya uygun bir ürün. Son on gündür düzenli olarak kullanıyorum ve kaşlarım zaten gür kaşlarım için bir şey söylemeyeceğim ama kirpiklerim ciddi anlamda hacim kazandı ve çok daha canlı üstüne üstlük artık dökülmüyorlar.

Kullanıcı: i̇şe giderken soluk ve dümdüz kirpiklerimi mutlaka rimelle desteklemek zorundaydım ama bu hem ekonomik anlamda sıkıntılı hem de benim için büyük bir zaman kaybı bu yüzden ben de arkadaşlarımın tavsiyesiyle Browwauw kaş kirpik serumu alıp kullanmaya başladım bugün ya 15. ya da 16. gün ve ben artık işe giderken kirpiklerime hiçbir şekilde rimel uygulamıyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.