Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Sinoz arındırıcı kil maskesi neye yarar gibi sizlerin yapmış olduğu en çok aramalardan yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazıda Sinoz arındırıcı kil maskesi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sinoz arındırıcı kil maskesi, içeriğindeki aktif kil özleri ile cilde müdahale eder ve sebum dengesini kontrol altına almaya yardımcı olur. 

Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi İşe Yarar mı

Sinoz arındırıcı kil maskesi, doğanın mucizesi kaolin ve bentonit kil özleriyle cildinizi sivilcelerden ve siyah noktalardan arındırırken sıkı ve bakımlı bir görüntüye sahip olmanıza yardımcı olur. Sinoz arındırıcı kil maskesi içeriğindeki papatya, salatalık özleriyle cilt çeperini ve nem dengesini koruma altında tutar. Ciltte oluşabilecek yağlanma oranı en aza inerken, siyah noktasız ve pürüzsüz bir cilt görünümü için geri sayım başlar.

 

Ayrıca çevresel faktörler ve makyaj kalıntıları sebebiyle tıkanan gözenekler üzerinde arındırıcı etki sağlayan Sinoz arındırıcı kil maskesi, cilt dokusunda kötü görünümü tetikleyecek hiçbir faktöre meydan bırakmaz. yağlı ciltlerde sıklıkla görülen, yanlış ürün kullanımı ve yanlış beslenme sonucunda da oluşabilen sivilcelenmelere karşı içeriğindeki kil özleri ile cildin yağ dengesini kontrol altına alır. Böylelikle daha pürüzsüz ve rengi dengelenmiş bir cilt görünümü sunar.

Sinoz Arındırıcı Kil Maskesinin İçeriği

Sinoz arındırıcı kil maskesi, bitkisel aktiflerden oluşmaktadır.

Sinoz arındırıcı kil maskesi içeriğinde; Kaolin ve Bentonit Killeri, Allentonin, papatya, salatalık ve su yosunu özleri bulunmaktadır.

Sinoz Arındırıcı Kil Maskesinin Fiyatı

Sinoz arındırıcı kil maskesi fiyatı, 54.95 TL’dir. 

Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi Nasıl Kullanılır

Sinoz Yüz Bakım Maskesi, cildinizin yağ oranına göre haftada 1 ya da 2 kez kullanılmalıdır. İnce bir tabaka halinde cilde sürülerek kuruyana dek beklenmeli ve kuruduktan sonra soğuk su ile durulanmalıdır. Maske göz ve ağız çevresi haricen uygulanmalıdır.

Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Sinoz’un her zamanki özenli paketlemesi ve hızlı teslimatı için teşekkürler. Cildim büyük ve çok fazla gözeneğe sahip bana iyi geldi. Çok hoş bir kokusu var ve bariz bir arınma sağlıyor.

Kullanıcı: Çenemde nohut kadar sivilce vardı, ağrılı ve iltihaplı. 3 gün üst üste sürdüm, kurudu gitti. şaşırdım açıkçası, kokusu da yüzde bıraktığı his de harika
Kullanıcı: uzun zamandır kullanıyorum ve etkisini görüyorum. cildi temizleyip canlılık veriyor ve cildin bir süre gergin olmasını sağlıyor. düzenli kullanımda çok daha etkili.
Kullanıcı: Harika bir ürün gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir ürün bende çok işe yaradı denemeye değer bir ürün deneyip görebilirsiniz kargo harika 1 günde sorunsuz bir şekilde elime ulaştı 3. Alışım ve hepsi sorunsuzdu çok teşekkürler 🙂
Kullanıcı: iki yıldır düzenli olarak kullandığım bir urun ben çok memnunum yüzünü gayet güzel patlatıyor yumuşatıyor kuru cilde sahipseniz kışın haftada bir uygulayın
Kullanıcı: Alın aldırın, ilk denememde bile bu kadar yüzümün pürüzsüzleşeceğine inanamadım, çok güzel temizliyor, tavsiye ederim
Kullanıcı: Önceden de kullanıyordum oldukça memnunum yağlı ciltler için ideal temizlendiğini hissediyorsunuz
Kullanıcı: Oldukça güzel bir ürün yüzü aydınlatıyor oldukça memnun kaldım o kadar maske kullandım içlerinden bir tek bu üründen memnun kaldım ve devam ediyorum kesinlikle tavsiye ederim
Kullanıcı: Haftada 2 kez kullanıyorum, 1 ayı geçti kullanım sürem. Pürüzsüz, yumuşacık ve parlak yapıyor cildi. Siyah noktalarımı tamamen yok etti diyemem ama etkisi yok da diyemem. Kullanmaya devam. Ayrıca çok az miktarda kullanıldığı için çok uzun süre gideceğini düşünüyorum.
Kullanıcı: kesinlikle çok güzel bı maske siyah nokta sivilce kalmadı ilk kullanımda bile yağları n nasıl yüzeye çıktığını görebilirsiniz senelerdir sinoz kullanıyorum teşekkürler özel hissettirdiğiniz için bütün ürünlerini denemeye çalışıyorum sürekli kullandıklarım temizleme Jeli maske ve leke kremi çillerimde bile açılma oluyor düzenli kullanımda leke kremini çok başarılı ve fiyat olarak da gayet iyi
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.