Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Mediwell Dudak Bakım Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Mediwell Dudak Bakım Kremi Nedir

Mediwell Dudak Bakım Kremi, özel bitkisel içerikli formülü ile çatlamış ve yıpranmış dudaklarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırır. Her mevsim bakıma ve korumaya muhtaç olan dudaklarınızı yazın güneşin yakıcı etkisinden, kışın ise soğuğun yıpratıcı etkisinden özenle korur. Mediwell Dudak Bakım Kremi kullanıcıları en çok stick formda olmamasından dolayı şikayetçiler onun dışında kullananlar oldukça memnunlar.

Mediwell Dudak Bakım Kremi Ne İşe Yarar

Shea Butter: Shea (Karite) ağacının meyvesinden elde edilir. İçeriğindeki yüksek miktarda A ve E vitamini sayesinde ciltteki çatlak ve yara görünümünü iyileştirir, cildin ipeksi bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Tatlı Badem Yağı: Prunus amygdalus var. dulcis (Badem) meyvesinden elde edilir. E vitamini açısından oldukça zengin ve yararlıdır. Hassas ve kuru ciltleri besler, cildin yumuşak kalmasını sağlar.

Vitamin E: Yağda çözünebilen bir vitamin türüdür. Kolajen üretimini artırarak bağ dokusunu güçlendirir, cildi sıkılaştırır, daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Beeswax White: Apidae familyasından bal arılarının peteklerinden elde edilir. Doğal yumuşatıcı ve kıvam artırıcı olarak kullanılır, cilt ve çevre arasında bariyer oluşturarak koruma sağlar.

Mediwell Dudak Bakım Kremi İçeriği

Mediwell Dudak Bakım Kremi içeriğinde, shea butter, tatlı badem yağı, E vitamini ve beeswax white bulunmaktadır.

Mediwell Dudak Bakım Kremi Çilek aromalı, Muz aromalı, Kavun aromalı, Tutti Frutti aromalı olmak üzere 4 farklı çeşidi vardır.

Mediwell Dudak Bakım Kremi Fiyatı

Mediwell Dudak Bakım Kremi fiyatı 14 TL’dir.

Mediwell Dudak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır

Kullanım Şekli: Temiz dudağa istenilen sıklıkta uygulanabilir.

Mediwell Dudak Bakım Kremi Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Gerçekten çok güzel baya bir sevdim ben kokusu ve dudağı nemlendirmedi gayet güzel öneririm

Kullanıcı Yorumu: eczanedeyken kabı çok tatlı geldiği ve çok uygun olduğu için muzlusunu aldım. kokusunu o kadar seviyorum ki gün içinde bi kaç kez sürüyorum, aman aman bi onarıcılığı yok fakat dudakları yumuşatması fena değil. parmakla uygulanıyor olması çok hijyenik değil temiz dudak fırçamla sürüyorum ben ama böylesi de ne kadar mantıklı bilemedim.
Kullanıcı Yorumu: eczaneden 14 liraya aldım. küçücük kabı var ve tutti fruttilisi harika kokuyor.ce imden,ıkarıp kokluyorum.nemlendirmesi güzel veyağlı his bırakmıyor.
Kullanıcı Yorumu: ben de küçük tatlı kabının albenisine kapılarak satın aldım, sonradan gördüm ki üreticisi minicik kaplarına bayıldığım vicks muadili mentollü merhemi üreten – ki bence daha iyi vicks’ten – şanlı ilaç’mış. içerik olarak da fena gelmedi bana shea yağı, balmumu, tatlı badem yağı ve e vitamini içeriyor. sürdüğümde biraz fazla kaygan bir his bırakıyor, o yüzden iyice emilmeden rujla kullanıma pek uygun olacağını sanmıyorum. ama gece sürmek için oldukça uygun ve gerçekten de dudaklarımı nemlendirip yumuşattı.
Kullanıcı Yorumu: bana göre blistex lip relieften sonra en iyi dudak koruyucu ürün olabilir.tek eksisi kap çok küçük parmakla hiçbir zaman az bir miktar alamıyorum, yapısıda çok yoğun olduğu için bol tereyağlı pilav yemiş modun en üst seviyesinde geziyorum.ama benim gibi 20 dakikada bir lipbalm sürmesi gereken bir kişiye yeterli gelmiştir fakat tek eksisi kabının aşırı minnak olması sebebiyle ister istemez üründen fazla alıyorsunuz zaten ürün oldukça yoğun sonra uzun süre tereyağlı pilav yemiş modda geziyorsunuz.4 çeşidi vardır; muz,kavun, cilek, tutti frutti.
Kullanıcı Yorumu: keşke stik şeklinde olsaymış dediğim dudak balmı.dördünün de kokusu ve tadı gayet güzel.yapış yapış olmaması da başka bir artısı.tek eksisi ise aslında çok sevimli olan o minik kaptan balmı almanın biraz zor olması
Kullanıcı Yorumu: yeşil olanı şıpsevdi sakızının aynısı kokuyor. nemlendirmesi güzel yapış yapış bi his bırakmıyor.. çantanın içinde bulması biraz zor olabiliyo ama küçük olduğu için. sevmediğim yanı ise parmakla uygulamak.
Kullanıcı Yorumu: bende tutti fruttisi olan mükemmel kokan dudak koruyucuları. ama kutudan alması zor olduğu ve yağlı yağlı durduğu için sadece yatmadan önce kullanabiliyorum.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.