Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Thermo Sulidin Likit Jel Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Thermo Sulidin Likit Jel Nedir

Thermo sulidin likit jel vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik faktörleri azaltarak iltihap giderici ve ağrı kesici etkiler gösterir. 

Thermo Sulidin Likit Jel Ne İşe Yarar

Thermo sulidin likit jel,

  • Bel ağrısı (lumbago),
  • eklem kireçlenmesi (osteoartrit),
  • eklemi çevreleyen yumuşak dokunun iltihabı (periartrit),
  • kas kiriş iltihabı (tendinit),
  • kas, kiriş kılıfının iltihabı (tenosinovit),
  • eklem çevresindeki keselerin iltihabı (bursit) ve
  • spor yaralanmaları gibi burkulma ve ezilmenin eşlik ettiği yumuşak doku ve eklemlerin travmatik, dejeneratif ve romatizmal hastalıklarının tedavisinde kullanılanılır.

Thermo Sulidin Likit Jel İçeriği

Thermo sulidin likit jel içeriğindeki etken madde nimesulid ve kapsaisin’dir. Her bir roll-on tüpte %1 nimesulid ve %0,025 kapsaisin içerir.

Thermo Sulidin Likit Jel Fiyatı

hermo sulidin likit jel 2021 fiyatı 55.40 TL’dir.

Thermo Sulidin Likit Jel Yan Etkileri

  1. Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda acilen doktorunuzu bilgilendiriniz.
  2. İlacın kullanımına bağlı olarak uygulama bölgesinde tahriş, kızarıklık veya kaşıntı gibi yan etkiler  görüldüğünde, doktorunuza başvurunuz.

Thermo Sulidin Likit Jel Nasıl Kullanılır

hermo sulidin likit jeli ağrılı bölgeye yeterli miktarda ince bir tabaka halinde sıkınız ve  hafif  hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Kesinlikle kuvvetli bir şekilde ovarak sürmeyiniz. Günde 3-4 defa uygulanabilir.

Thermo Sulidin Likit Jel Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: zeytinyağı gibi kokar hatta ilk etapta kendisinin bir zeytinyağı olduğuna inandırmıştır beni kerata. rahatsız edici kıvamına karşın güven verir.

Kullanıcı Yorumu: ellerinizi kirletmeden jeli uygulamanıza olanak veriyor, bu özelliğiyle birçok muadilinden öne çıktı benim gözümde.

Kullanıcı Yorumu: birkaç yıl önce aşil tendonumu incitmiştim, geçer dedim ama geçmedi ve doktora gittim. ortopedist olan doktor bunu yazıp birkaç egzersiz önermişti, dediklerini harfiyen uyguladım, hiç bir sonuç alamadım. tam bir yıl topalladım, denemediğim merhem veya egzersiz kalmadı. en sonunda (tam da umudumu kaybedip, bununda işe yaramayacağını düşünürken) eski bir dostun eski bir tavsiyesini hatırladım  daha ilk uygulamada müthiş bir ilerleme kaydettim tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: sekiz yıldır omzumda süregelen tendon zedelenmesi ağrılarıma her defasında iyi gelen roll on deodorant kılıklı, zeytinyağı koku ve görünümlü ilaç. düşünüce, görünürde pek kendine has özelliği olmayıp, hep başka şeylere (zeytinyağı, roll on deodorant) yakınsayarak  kişiliksiz görünse de kas ve iskelet sistemi ağrılarından kurtarmak konusunda koyduğu karakterli duruş sayesinde, genelde eşsizdir.

Kullanıcı Yorumu: burkulma nedeniyle şişmiş ayak bilegime üç gündür buz, jel bilmem neler yapmadigim kalmamisti. bu sabah ortopediste gittim bana bu roll-on seklinde likit jeli yazdi.

Kullanıcı Yorumu: topuğumdaki rezil bir acıdan dolayı kendisine meyil etmiştim 1 saat önce. sürüp , bandajladım. şu an inanılmaz derece de nefesim daraldı . çok zorlandım.

Kullanıcı Yorumu: bugün dizlerim ağrıyor diye gittiğim doktorun verdiği ilaç, kendisini az önce dur bir deneyeyim diye sürdüm şuan ağrıyı unuttum yanmanın derdine düştüm gerçekten etkili

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.