Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Ultramis Yüzey Temizleyici İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

0

Ultramis Yüzey Temizleyici İşe Yarıyor mu?

Ultramis bitkisel yüzey temizleyici de bunlardan birisi. Ultramis bitkisel yüzey temizleyici özellikle beyaz sabun kokusuyla ön plana çıkıyor.

Ünlü instagram fenomeni Selin Ciğerci ve diğer fenomenlerin de sıklıkla paylaşımlarında yer verdikleri Ultramis bitkisel yüzey temizleyici işe yarıyor mu? Özellikle Selin Ciğerci memnun kalmadığı hiç bir ürüne kefil olmuyor önce kullanıp sonra tavsiye ediyor.

Eski günlerde yapılan temizlikler gibi eviniz misler gibi beyaz sabun kokuyor. Ayrıca içeriğinin tamamen bitkisel oluşu da özellikle alerjisi olanlar için oldukça ideal. Ultramis bitkisel yüzey temizleyiciyi siz de güvenle kullanabilirsiniz.

Bu arada Ultramis bitkisel yüzey temizleyiciyi ben de kendi evimde kullanıyorum ve oldukça memnun olduğumu belirtmek isterim.

Ultramis Yüzey Temizleyici İçeriği?

Ultramis bitkisel yüzey temizleyici içeriğinde Hindistan cevizi, Mısır, Buğday ve Nişastadan elde edilen hammaddeler kullanılmıştır. Ultramis bitkisel yüzey temizleyici, SLES, SLS, Paraben, Fosfat, Klor, Formaldehit gibi zararlı kimyasallar boyar madde ve içermez.

Ultramis Yüzey Temizleyici Fiyatı

Ultramis bitkisel yüzey temizleyici fiyatı 49 TL’dir. Ultramis bitkisel yüzey temizleyici kampanyada olup bir adet siparişinizde hediye olarak oda kokusu gönderiyorlar.

Ultramis Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır

Ultramis bitkisel yüzey temizleyiciyi vileda yaparken kovanıza bir kapak ölçüsünde ekleyerek kullanabilirsiniz.

Ultramis Yüzey Temizleyici Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: o beyaz sabun kokusuna hastayım gereçekten süper

Kullanıcı: Selin abladan görüp aldık gerçekten de diğer yüzey temizleyicilerden oldukça farklı

Kullanıcı: Kimyasal içermediği için tercih ediyorum ve oldukça başarılı

Kullanıcı: Evimizde yerde emekleyen bir bebeğimiz olduğu için bu tarz ürünlerin seçiminde biraz daha dikkat eder olduk. Kimyasal içermediği için gönül rahatlığıyla bebeğim yerlerde gezebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.