Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Vibesoo Kaş Şekillendirici Wax Nedir, Ne İşe Yarıyor, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Vibesoo kaş şekillendirici wax, kaşlarınıza şekil vermenizi sağlar ve şeklini gün boyu korur.

Son dönemlerin en popüler makyaj trendlerinden olan kaş şekillendirici wax ile daha kalın, daha belirgin, daha doğal kaşlara sahip olmanız mümkün.

Vibesoo kaş şekillendirici wax içerisindeki 180 derece dönebilen kaş fırçası ile kullanımı oldukça kolaydır. Gün boyu kalıcı etkisi sayesinde tazelemeye gerek yoktur.

Vibesoo Kaş Şekillendirici Wax Ne İşe Yarıyor

Vibesoo kaş şekillendirici wax,

  • Kaşlarınıza kolaylıkla şekil vermenizi sağlar.
  • Kaşları sabitler ve gün boyu kusursuz kaş görünümü sağlar.
  • Kaş farı, kaş kalemi gibi renklendirici ürünlerle kullanıma uygundur.
  • Kaşları besleyerek bakım yapar.

Vibesoo kaş şekillendirici wax, sadece kaşlarınızı şekillendirmenize yardımcı olmaz aynı zamanda içinde bulunan E vitamini sayesinde kaşlarınızın ihtiyacı olan gerekli bakımı da sağlar. Bu ürünün dikkat çekici özelliklerinden biri de az miktarda ürünün çok uzun süre kalıcı sonuçlar sağlaması. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

vibesoo kaş şekillendirici, vibesoo kaş şekillendirici wax, vibesoo kaş sabitleyici, vibesoo kaş şekillendirici wax nedir, vibesoo kaş şekillendirici wax ne işe yarar, vibesoo kaş şekillendirici wax ne işe yarıyor, vibesoo kaş şekillendirici wax içeriği, vibesoo kaş şekillendirici wax fiyatı, vibesoo kaş şekillendirici wax nasıl kullanılır, vibesoo kaş şekillendirici wax kullananlar, vibesoo kaş şekillendirici wax kullanıcı yorumları, vibesoo kaş şekillendirici wax satın al, vibesoo kaş şekillendirici wax trendyol

Vibesoo Kaş Şekillendirici Wax İçeriği

Vibesoo kaş şekillendirici içerisinde bulunan keratin, biotin, hint yağı ve E vitamini sayesinde kaşlarınıza şekil verirken gerekli bakımı yapar, besler ve gürleştirir.

Vibesoo Kaş Şekillendirici Wax Fiyatı

Vibesoo kaş şekillendirici wax fiyatı 119 TL’dir.

Vibesoo Kaş Şekillendirici Wax Nasıl Kullanılır

Kaşlarınıza şekil verdiniz, boyadınız ve tüm bakımlarını bitirdiniz. Şimdi sıra mükemmel hale getirdiğiniz bu kaşı sabitlemekte. Vibesoo kaş şekillendici wax ile gün boyu keskin bakışlara kavuşabilirsiniz. Kaş fırçasına çok az miktarda wax alın. Fırçaya az miktarda ürün almaya özen gösterin. 180 derece bükülebilir fırçasını ayarlayın ve kaşlarınızı fırça yardımıyla şekillendirin. Ardından makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Kullanım sonrasında kaş fırçasını yıkayabilirsiniz.

Vibesoo Kaş Şekillendirici Wax Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: ürün güzeldi ve paketlemesi harikaydı. kargoda hasar görmesi kesinlikle imkansızdı. sadece ürünün kendi kutusunda *kargodan kaynaklanmayan* bir hasar vardı. bunun dışında ilk başta almakta kararsız kalmıştım. şimdi deniyorum ve kesinlikle harika. uzun ve dalgalı kaşlara sahibim ve kaşlarımı harika tutuyor. kullandığım en iyi kaş düzenleyici bu olmalı. satıcıya teşekkür ederim.

Kullanıcı Yorumu: paketlemesi ve minik hediye için teşekkürler. almadan önce pahalı olarak düşündüm ama tutuculuğu çok iyiymiş ve benim kaşlarım aşırı sert. kaşlarımda hiç dökülme yapmadı. beyaz beyaz durmuyor kaşta fazla sürerseniz çok sert bir görüntü oluyor sadece ama zaten fazla sürmeyin

Kullanıcı Yorumu: Yanındaki hediye olsun paketi olsun her şeyiyle mükemmel düşünülmüş bir ürün.Kullanımı çok pratik sürünce beyaz beyaz topaklanmalar yapmıyo kaşta ağırlık yapmadan gün boyu sabitledi.

Kullanıcı Yorumu: Kesinlikle Jowe’den daha etkili. O bitince deneme amaçlı bunu aldım. Onunla kaşlarımın uçları hemen düşüyordu. Çok kalın ve gür de kaşım yok. Bunu gün boyu sabit tutuyor, düşme çok az oluyor. Makyaja ilk olarak kaşlarımı sabitleyerek başlıyorum o zaman fondöten pudra herhangi bir şey olmadığı için beyazlaşma topaklanma olmuyor. Makyajın sonunda kaşlarımı boyuyorum o zamana kadar da kurumuş sabitlenmiş oluyor. Boyadıktan sonra da temiz bir fırçayla üstünden tarayıp uçlarını biraz yatırıyorum. Doğal bir görüntü oluşuyor. Oldukça fazla bir ürün zaten kolay beri bitmez.

Kullanıcı Yorumu: Bugüne kadar aldığınız tüm kaş şekillendiricileri unutun , denemek için aldım ürünü inceledim . öncelikle kargo çok güzel paketlenmişti. Kaş şekillendirici de koku yada kötü bi izlenim yok , bilinen ünlü markaların bir çoğunu kullandım ama bu ürün harika çıktı . Doğal bi görünüm sağlıyor. Kargo geldiğinde arkadaşlarım da vardı yanımda acaba sadece ben mi beğendim diye düşünürken onlar da sipariş edince kaliteden emin oldum . Teşekkürler

Kullanıcı Yorumu: Onca kaş şekillendirici jel ve sabun kullandım bunun gibi güzel şekillendiren, düşmeden tüm gün duranını görmedim. Tek kelimeyle muhteşem. Hızlı kargolama ve hediye için satıcıya teşekkürler.

Kullanıcı Yorumu: 10 Gündür falan kullandığım bi ürün ben kaşları gürleştirmesi için satın almıştım. İşe yarıyor.

Kullanıcı Yorumu: Ürünü açmadan bu yorumu yazıyorum. Hangi marka olduğunu yazıp onlara prim vermeyeceğim çünkü Vibesso dan önce oradan sipariş verdim ve ürün berbat paketlenmişti ve ürünün içinde ölü böcek vardı. Tabii ki o ürünü iade edip gerekli merciilere firmayı şikayet ettim. Vibesso ya gelince naif düşünceleri, gönderdikleri hediyesi ve paketlemede gösterdikleri titizlik için çok teşekkür ederim. Henüz ürünü kullanmadım ama çok güzel olduğuna eminim çünkü gönlüme dokunan bir marka oldu Vibesso. Bol kazançlar dilerim.

Kullanıcı Yorumu: Son zamanların en iyi kaş sabitleyicisi bu olmalı! Hem doğal görüntüsü hem de gün boyu kalıcılığıyla mükemmel bir ürün. Sabah sürüyorsunuz akşama kadar kaşları sabit tutuyor. Kusursuz makyajların en iyi tamamlayıcı ürünü diyebilirim. Ayrıca henüz kısa bir süre kullanmama rağmen kaşlarımı besleyerek güçlendirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.