Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Hızlı Kilo Verme, 1 Ayda 10 Kilo Nasıl Verebilirim?

0

Çok Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Genel olarak kadınların kendilerine sordukları sorulardan biri olan 1 ayda 10 kilo nasıl verebilirim? Sorusu oldukça zor bir soru olup fakat cevabı imkânsız değildir.

Hızlı Kilo Verme 1 Ayda 10 Kilo verme: Yani azimli olursanız 1 ayda 10 kilo ve üzeri rahatlıkla verebilirsiniz. 40 kilo fazlası olan kişinin kilo vermesi kolay olacaktır fakat 15 kilo fazlası olan kişinin 10 kilo vermesi biraz zaman alabilir.

Hızlı Kilo Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Bünye zorlanmadan kilo verilmelidir. Ani kilo kayıplar rahatsızlıklara sebep olabilir.

Sağlık sorununuz varsa egzersiz ve beslenme konusunda kendisini fazla zorlamadan az az kilo verilmeye gayret edilmelidir.

Ciddi sağlık sorunu olan kişiler kilo vermeye başlamadan önce doktoruna danışmalıdır ve sakıncalı şeyleri kilo verme aşamasında yapmamalıdır.

1 Ayda Nasıl 10 Kilo Verebilirim?

İlk yapılması gereken şey planlı bir şeklide ilerlemektir. Kendinize bir haftalık program tutun ve yapacaklarını saati saatine yazın. Sabah uyanır uyanmaz yapmanız gereken tek şey 1 bardak su içmek olmalıdır. Sabah aç karnına içilen su metabolizmayı hızlandıracaktır. Gün içinde en az 20 bardak su içilmelidir. Kilo vermek için her sabah kahvaltı sonrası tuvalete gitmek gereklidir. Hayatınızdan şeker, tatlı gibi besinleri çıkaracaksınız.

Çıkarmakta zorlanıyorsanız şuna kullandığınızdan %60 azaltmanız gerekiyor. Ekmek, hamur işi yiyeceklerini de %75’e kadar düşürün.

Bu yiyecekler özellikle karın bölgesinde yağlara sebep olmaktadır. Zayıf olsanız bile bu yiyecekler göbek yapar ve kilolara sebep olur. Sabah aç karnına 1 bardak su içtikten sonra 15 dakika esneme ve rahatlama egzersizleri yapın.

Ardından kahvaltınızı yaptıktan sonra mutlaka tuvalete gitmeyi kendinize alışkanlık haline getirin. Kahvaltıdan 2 saat sonra spor ayakkabılarınızı ve en rahat kıyafetlerinizi giyerek hiç durmadan 45 dakika yürüyüş yapın.

Yürüyüşten sonra mutlaka duş almayı ihmal etmeyin. Öğleden sonra kondisyon bisikleti kullanmanız gerekecek. Kademeli bir şekilde her gün 5 dakika fazla çevirerek 45 dakikaya kadar kondisyon bisikleti kullanın. Akşam yatmadan önce yeniden 15 dakika esneme ve rahatlama egzersizlerini yapın.

Akşam Yatmadan ve Egzersiz Öncesinde Yapılması Gereken

Bu kürü ilk 1 hafta uygulayın. Akşam yatmadan önce, egzersizden sonra bunu tüketin. 1 kâse yoğurdun içerisine yarım limon sıkın ve ardından bir tutam nane atarak karıştırın. Mevsiminde ise üzerine bir çorba kaşığı nar tanesi atabilirsiniz.

Bu kür kilo vermenize yardımcı olacaktır. Bunu ilk 1 hafta uygulayın ve bırakın. Günde en az 20 bardak su içmeyi ihmal etmeyin.

Düzenli şekilde, programa uyarak çalışmanız halinde 1 ay içerisinde +10 kilo vermeniz mümkün olacaktır. Yapmanız gereken tek şey 1 ay boyunca sadece kilo vermeye odaklanmanız.

Basit şekilde kilo vermenin yolu bu şekilde olup amatörce sağlığınıza zarar vermeden bu şekilde kilo verebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.