Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Hc Care Leke Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Hc Care Leke Kremi Nedir

HC Care leke kremi, içeriğindeki doğal bileşenler yardımıyla cilt üzerinde aydınlatıcı bir etki oluşturmak ve cilt tonu farklılıklarını minimize etmek üzere geliştirilmiş leke kremidir.

Hc Care Leke Kremi Ne İşe Yarar

HC Care leke kremi,

  • Ciltteki lekeleri giderir,
  • Cildinizde yeni leke oluşumunu engeller,
  • Su tutma ve cildi nemlendirme özelliğine sahiptir,
  • cilt tonunu eşitler,
  • cildi daha aydınlık bir görünüme kavuşturur.

Hc Care Leke Kremi İçeriği

HC Care leke kremi içeriğinde C vitamini ve hyalüronik asit bulunmaktadır.

Hc Care Leke Kremi Fiyatı

HC Care leke kremi fiyatı 139 TL’dir.

Hc Care Leke Kremi Nasıl Kullanılır

Temizlenmiş ve tonik uygulanmış cildin, yüz, boyun ve dekolte bölgelerine, yeterli miktarda krem nazikçe masaj yapılarak tamamen emilene kadar uygulanır. Leke karşıtı ürün olarak tek başına kullanıldığı durumlarda, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılması tavsiye edilir. Olumlu sonuç elde etmek için en az 56 günlük bir kullanım gerektirmektedir.

Hc Care Leke Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Bittikçe alabileceğim ürünlerin içerisinde kesinlikle. Kullandığım süre içerisinde ki hala hali hazırda ürünü kullanıyorum, gözle görülür şekilde cilt lekelerimde açılma büyük oranda söz konusu.

Özellikle sol göz dış kısmında yani köşede ve dudak kenarlarımda hafif dikkat çeken koyu lekelerimde ciddi bir açılma söz konusu. Düzenli kullanmaya çalışıyorum ve şu halde bile lekelerimde ki açılma beni ziyadesiyle memnun etmeye yeterli. Yüzümün genelinde ise seyrekte olsa yaşa bağlı oluşan, yeni yeni oluşmaya başlayan koyu nokta nokta lekelerimde de gözle görülür bir açılma söz konusu. Atlamadan uygulamaya çalışsam da kaçırdığım zamanlar maalesef oluyor. Ona rağmen etkisini bu denli görmek beni çok mutlu etti.

Cildi aydınlatması çok iyi, kullanmadan önceye nazaran daha aydınlık, daha canlı bir görüntüde cildim. Nemlendirmesi çok güzel aynı zamanda, yüzümde ağırlık yapmıyor. Yapış yapış his bırakmıyor. Karma-yağlı bir cilde sahibim, nemlendirmesi bana yeterli geliyor.

Kokusu keza diğer HC Care ürünlerinde olduğu gibi harika. En güzel özelliklerinden biri de bastırarak alımı kolaylaştıran mekanizması. Tek elle ürünü alıp kullanmanın verdiği rahatlık bu üründe fazlasıyla var. Hem fazla ürün gelip ziyan olmuyor, hemde çok daha hijyenik buluyorum bu şeklini. HC Care Cilt Bakım ürünlerini severek ve ziyadesiyle de memnun kalarak kullanıyorum.

Hala HC Care ile tanışmamış olanınız varsa muhakkak şans verip ürünlerini deneyin derim. Marka hayvanlar üzerinde test yapmıyor. Paraben, silikon ve türevi maddeler içermiyor. Tüm dermatolojik testlerden özenle geçmiş ürünlere sahip.

Kullanıcı Yorumu: Cildimin belirli bölgelerinde sivilce lekeleri ve pigmentasyon sıkıntıları vardı. Fakat çok abartılacak bir lekeye sahip değildim. Ürünü kullanmadan önce fotoğrafta bariz belli olan lekenin şuan olmadığını farkettiğimi söyleyebilirim. Benim özellikle lazerden dolayı oluşan ufak lekem ve sivilce lekelerim bariz bir şekilde açıldı. Kimi yok oldu, kimi varla yok arası.

Ürünün en beğendiğim özelliklerinden biri basmalı mekanizması. İçerisine parmak daldırmayı hiç sevmediğim kremleri, en az onun kadar çubukla kullanmayı da sevmiyorum. Hal böyle olunca bu krem kutusu tasarımına 10 üzerinden 10 veriyorum.

Kullanıcı Yorumu: Cildi neme doyururken cilt lekelerini ve renk eşitsizliklerini hafifletiyor.   Cildi daha canlı gösterip yeni lekeleri engelliyor.

Kullanıcı Yorumu: HC ürünleri ile saç ve yüz bakım ürünlerim hepsi bir birinden güzel ürünler çok memnunum teşekkürler  sizlere de tavsiye ederim bir deneyin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.