Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Biolog Leke Karşıtı Güneş Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Yenilenen ve ürün gamını genişleten Biolog, şimdi de hem güneşin zararlı ışınlarına hem de leke oluşumuna karşı geliştirilmiş yepyeni bir ürünle yaza merhaba diyor.

Biolog Leke Karşıtı Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Yazın gelmesiyle birlikte güneşin zararlı etkilerini minimuma indirmek ve cildinizdeki hasarları azaltmak için Biolog mucizevi bir ürünle yanı başınızda. Biolog Leke Karşıtı Güneş Kremi, tek bir ürünle iki etkiye sahip, eşsiz bir krem. Hem güneşin zararlı ışınlarına hem de lekelenmeye karşı koruyucu.
Çantanızdan eksik etmeyeceğiniz yeni ve inovatif bir ürün olan, BİOLOG Leke Karşıtı Güneş Kremi SPF 50+, formülünde bulunan aktifler  ve zengin içeriğiyle ciltte hızlıca emilir, yağlı ve yapışkan his bırakmayan özel formülü ile cildi nemlendirir ve kadifemsi bir görünüm sağlar.

biolog leke karşıtı güneş kremi, biolog leke karşıtı güneş kremi fiyatı, biolog leke karşıtı güneş kremi yorumları, biolog leke karşıtı güneş kremi kullananlar, biolog leke karşıtı güneş kremi kullanıcı yorumları, biolog leke karşıtı güneş kremi süslü, biolog leke karşıtı güneş kremi kadınlar kulübü, biolog leke karşıtı güneş kremi kullananların yorumları
www.rujlukiz.com

Biolog Leke Karşıtı Güneş Kremi Fiyatı

Dört mevsim boyunca tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Biolog leke karşıtı güneş kreminin fiyatı 99TL’dir. Biolog, doğal bileşimli içerikleriyle farklı cilt ihtiyaçları için birebir.

Biolog Leke Karşıtı Güneş Kremi Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: 3 günden beri kullanıyorum cildim kuru çok fazla nemlendiriyor, yağlı ciltler tavsiye etmemeli sanırım. Çok zor yediriliyor cilde..

Kullanıcı Yorumu: urun elime çabuk ulaştı hemen kullandım beyazlık veya ağırlık yapmadı rahatlıkla makyaj altına kullanılır koruyuculuğunu denedikce bu yaz görücez

Kullanıcı Yorumu: indirimli fiyatıyla çok uygun bir güneş kremi diğer güneş kremlerine göre, karma-yağlı bir cildim var ilk izlenim olarak aşırı yağlanma yapmadı. Beyazlık bırakmıyor fakat bir miktar soyulma yaptığını bilerek almanızı tavsiye ederim. Parfümlü bir kokusu yok kullananlar için nivea güneş kremi gibi kokuyor bana çocukluğumu hatırlattı tam bir f/p ürünü indirimde alınıp denenmesi gereken bir ürün.

Kullanıcı Yorumu: ürünü beğendim kokusu yok denecek kadar az hafif ve güzel bir koksu var iyi ki almışım çok beğendim ilk sürdüğüm de bembeyaz oldum biraz korktum ama hemen emiliyor ve beyazlık kalmıyor paketleme harika.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.