Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dr. Helix Salyangoz Özlü Leke Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Salyangoz Özlü Leke Kremi Nedir

Dr. helix salyangoz kremi, Helix Aspersa Muller cinsi salyangozlardan elde edilen öze ek olarak leke tedavisine yönelik formüle edilmiş özel içerikleri sayesinde ciltteki lekelerin giderilmesinde ve ton farklılıklarının da ortadan kaldırılmasında yardımcı olan leke giderici bir cilt bakım kremidir.

Helixturca, Türkiye’nin ilk Salyangoz Çiftliği’dir ve İzmir’de kurulmuştur. Tarım ve Orman Bakanlığı Yetiştiricilik Belgesi sahibidir. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup İhracat Belgesi de mevcuttur.

Salyangoz Özlü Leke Kremi Ne İşe Yarar

Dr. Helix salyangoz kremi faydaları,

  • ciltteki kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur,
  • ciltteki lekelerin giderilmesine yardımcı olur,
  • uzun süreli nemlendirme sağlar,
  • ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlar,
  • ciltte parlak bir görünüm sağlar.

Salyangoz Özlü Leke Krem İçeriği

Dr. Helix salyangoz kremi içeriğinde, salyangoz özü, panthenol, ozon yağı ve aloevera bulunmaktadır.

Salyangoz Özlü Leke Krem Fiyatı

Dr. Helix salyangoz kremi fiyatı, 90 TL’dir.

Salyangoz Özlü Leke Krem Nasıl Kullanılır

Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine, sabah akşam yeterli miktarda dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Dr. Helix leke kremini kullanmadan önce Dr. Helix serum kullanılması tavsiye edilir.

Salyangoz Özlü Leke Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: ilk defa aldım ve her traştan sonra kullanıyorum çok ama çok memnunum herkese tavsiye ederim
Kullanıcı Yorumu: Mükemmel, doktorum tavsiye etmişti, önceden sadece seçkin kliniklerde satılıyordu, pandemi sürecinde görünce hemen aldım. İnanılmaz kaliteli, doğal, ilk günden itibaren cildinizin parladığını, gün geçtikçe daha da iyileştiğini görüyorsunuz.
Kullanıcı Yorumu: ürün kaliteli çok güzel herkese tavsiye ederim
Kullanıcı Yorumu: sürüdüğüm anda cildimde pütürüklü sivilceler oluşmaya başladı. malum mevsim yaz, çilek falan dokundu heralde dedim. daha sonraki günlerde belli aralıklarla tekrar uyguladım ama ı ıh yok sonuc hep aynı. cildim alerjik reaksiyon verdi.
Kullanıcı Yorumu: salyangozlar krem olmayı haketmeyecek kadar tatlı varlıklar. yol üzerinde gördüğünüzde kibarca alıp el ayak değmeyen bir yere koymanız, onları ezmemeniz iç güzelliğinizi yüzünüze ve cildinize yansıtacaktır zaten.
Kullanıcı Yorumu: sistematik işkenceye maruz bırakılarak bunlardan elde edilen mukusla yapılan kremleri yüzüme sürüp kırışıksız olacağıma, vicdanımın kırışıksız olmasını tercih ederim.
Kullanıcı Yorumu: merkezi bi yerde büyümedim etrafımız hep bağ bahçeydi. eskiden köylü teyzeler gelirdi bahçelerimizden salyangoz toplardı satmak için. bunlardan ilaç krem vs yapılıyor derlerdi.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.