Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Emla Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

0

Emla krem, hücre zarındaki sinirsel uyarıların oluşumunu ve iletimini engelleyerek bölgesel uyuşma sağlayan (lokal anestezik) bir ilaçtır.

Özellikle lazer epilasyon yaptıranların en çok tercih ettiği krem emla kremdir. Dövme ve ağda öncesi de acı hissetmemek adına emla krem kullanılmaktadır.

Anestezik krem; sadece kullanıldığı bölgeyi uyuşturan kremlere denilmektedir.

Emla krem ne işe yarar

Emla Krem İşe Yarar mı?

Emla krem,  

  • cilt yüzeyinin kısa süreli uyuşmasını sağlar,
  • bacak ülserinde (temizlemeyi kolaylaştırmak için) ağrıyı gidermek,
  • penis veya vajinanın yüzeyini uyuşturmak,
  • enjeksiyon ve diğer medikal prosedürler sırasında acıya karşı cildi uyuşturmak için kullanılır.

Emla Kremi İçeriği

Emla krem içeriğindeki etken maddeler Lidokain ve Prilokain hidroklorür‘ dür.

Emla Kremi Fiyatı

Emla krem 2021 güncel satış fiyatı 186.01 TL’dir.

Emla krem nasıl kullanılır

Emla Krem Nasıl Kullanılır

Emla kremi uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Parmak ucuyla ince bir tabaka halinde sürünüz. Üzerini kremi kaplayacak şekilde bir sargıyla kapatınız. 30 dakika sonra sargıyı kaldırınız. Kremi gazlı bez veya pamuk ile temizleyiniz. Uyuşma başlamıştır.

Emla Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: iğneli epilasyon öncesi kullandığım ve çok memnun kaldığım krem. eğer epilasyon öncesi çok acı hissedeceğinizi düşünüyorsanız kesin çözüm. epilasyondan 1 saat önce epilasyon yapılacak bölgeye yoğurt kıvamında sürülür. 10 dakika içinde emilip yok oldukça tekrarlanır. normalde epilasyoncuya kremli kremli gitmek gerekiyor, çünkü epilasyon yapılmadan hemen önce siliniyor. o yüzden epilasyon merkezine erken giderek bu işlemi orda yapmak mümkün. ya da görünmeyen bir bölge ise o bölgeyi jelatinle sarabilirsiniz.

Kullanıcı: iğneli epilasyonların vazgeçilmezi. emlanın verdiği dayanma gücü sayesinde çok daha uzun ve fazla akım vermek mümkün hale geliyor. bu sayede seans sayınızı azaltmanız mümkün oluyor. o acıyı çekmektense parasına değdiğini düşündüğüm krem.

Kullanıcı: hem ağda da hem lazer de kullanmama rağmen gram ise yaramamış olan kremdir. uyuşturma namına bir şey olmadı. olsa olsa psikolojik olarak etkisi olur. tabii ki bünyeden bünyeye de değişir.

Kullanıcı: lokal anestezik krem. dudak dolgusu yaptırırken ilk kez kullandım. baya kalın bir tabaka olarak sürülüp bir süre bekleniyor. verdiği etki; vay anasını kesseler acımaz şuan diye düşünmüştüm, o derece bir hissizlik ancak kateter girdiğinde baya baya acıyor. doktora sürmesek nasıl acıyacaktı diye sorduğumda, dudak baya sinirli bir bölge, insanlar psikolojik olarak daha iyi hissediyor demişti.

Kullanıcı: lazer epilasyon öncesi acıyı 0’a indirmese de gayet dayanır kılan bir ilaçtır kendisi. güncel fiyatı üzmektedir şuan. tez zamanda ucuzlaya

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.