Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Yoğun, gizemli ve büyüleyici PELLINN Paris Parfüm No.26

0

Yoğun ve baş döndürücü Pellinn Paris No:26‘nın üst notalarında Mısır’ın muhteşem çiçekci grandi florum yasemini ve safran esansiyel yağı bulunuyor.

Oryantal ve çiçeksi kokusu; yoğun, kışkırtıcı ve iddialı bileşimiyle No:26 kadınları daha önce tanık olmadıkları egzotik bir yolculuğa çıkarıyor.

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzalı PELLINN PARIS No:26, çarpıcı, güçlü ve kalıcı kokusuyla kimlikli ve stil sahibi bir parfüm arayan kadınlar için.

Orta notalarında sedir ağacının hafif odunsu kokusu ile muhteşem uyumu yakalayan Fas’ın acı bademi, alt notalarda ise amber ile misk buluşuyor.

pell inn paris parfüm yorumları, pellinn parfüm, pellinn parfüm ekşi, pellinn parfüm hangi parfüm, pellinn parfüm kadınlar kuulübü, pellinn parfüm kullananlar, pellinn parfüm muadili, pellinn parfüm nasıl, pellinn parfüm süslü, pellinn paris parfüm fiyatı, pellinn paris parfüm yorumları
www.rujlukiz.com

Doğuş SPA Kozmetik Group tarafından üretilen, dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası ile kozmetik sektörüne güçlü bir giriş yapan Pellinn Paris Parfum, No:26 ile kadınlara benzersiz bir parfüm deneyimi yaşatıyor.100ML-PSF: 565TL

 

Lüks koku deneyimleri PELLIN parfüm ile ulaşılabilir hale geliyor

Titanyum kazanlarda, -4 derecede 48 saat boyunca 24 ayrı filtreden geçirilerek damıtılan PELLIN parfümler, en az 4 ay boyunca özel tanklarda dinlendirildikten sonra piyasaya sürülüyor.77 çeşit koku alternatifi ile lüks parfümü ulaşılabilir kılan orijinal EDP garantili Pellin parfüm, kullanıcıları için birçok hediye seçeneği de sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.