Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Pellinn Paris Parfüm Nasıl, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Özellikle Burcu Esmersoy’un marka yüzü olarak televizyon reklamlarında görülmesinin ardından oldukça popüler olan bu parfümleri ben de sizler gibi çok merak ediyorum.

Pellinn parfüm televizyon reklamlarında sıklıkla görmeye başladığımız bir parfüm markası.

pell inn paris parfüm yorumları, pellinn parfüm, pellinn parfüm ekşi, pellinn parfüm hangi parfüm, pellinn parfüm kadınlar kuulübü, pellinn parfüm kullananlar, pellinn parfüm muadili, pellinn parfüm nasıl, pellinn parfüm süslü, pellinn paris parfüm fiyatı, pellinn paris parfüm yorumları

Pellinn Parfüm Fiyatı

Pellinn paris parfüm fiyatları 100 ml ürün içeriğine sahip bir parfüm şişesinin yaklaşık olarak fiyatı 390 Türk Lirası fakat şu anda indirimde %25 oranında yapılan bu indirimle birlikte satış fiyatı 292,50 TL oluyor.

Pellinn Parfüm Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu:  televizyonlarda görüp çok beğendim internet sitesinde gerçekten güzel açıklamalar var parfümlerin hem üst notaları hem orta notaları hem de alt notaları detaylıca yazıyor. Fakat fiyatı doldurma bir parfüm için biraz pahalı geldi bana. Keşke güzel bir hediyeleşme imkanı olsa ürün tanıtımı gibi açıkçası çok mutlu oluruz.

Kullanıcı Yorumu:  İnternette yaptığım araştırmaya göre pek çok markanın muadili olabilecek oldukça kaliteli ve kalıcılığı da çok yüksek parfümlerden bahsediyoruz. Fakat fiyatları 460 TL ile 130 Türk Lirası arasında değişiklik gösteriyor. Pellinn parfüm alıp kullanan varsa yorumlarını kalıcılığını ve firmanın güvenilir olup olmadığını lütfen bizimle paylaşsın.

Kullanıcı Yorumu: çok sevdiğim NO:11 indirime girmişken hem kendime hem de kardeşime aldım. Kokusu kalıcı, uygun fiyatlı orijinal kaliteli bir parfüm arıyorsanız tavsiye ederim👍

Kullanıcı Yorumu: Bu parfümü daha öncede kullanmıştım. Şimdi ikinci siparişimi verdim. Gerçekten harika bir koku. Eğer benim gibi çiçek kokularını sevenlerdenseniz hem kalıcılığıyla hem de kokusuyla No.11’i mutlaka favorilerinize ekleyin:)

Kullanıcı Yorumu: Kokusu güzel kutulama çok başarılı ancak kokusu kalıcı mu çok emin olamadım kişiyegöre değişir. Kokusu chloe signature aynısı bence

Kullanıcı Yorumu: Kendime No:26 kız kardeşime ise bunu almıştım, ancak deneyince vaz geçemedim şimdi 2 harika parfümüm oldu.

Kullanıcı Yorumu: Arkadaşım kullanıyordu çok beğenmiştim bu fiyata düştüğünü görünce de hemen aldım bundan sonra favori parfümüm❤️

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.