Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Uraw Salyangoz Maskesi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Uraw Salyangoz Maskesi içeriğinde yer alan Scutalus Salyangoz özü sayesinde Allantoin salgılayarak hasar görmüş bölgelerin onarılmasına, Macadamia yağı sayesinde İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine ve Sulfate Glycerin sayesinde ise ciltteki yara izlerinin hafiflemesine fayda sağlamaktadır.

Uraw Salyangoz Maskesi Ne İşe Yarar

Scutalus Snail Salyangozu: Yüksek Allantoin içerir. Cildi besleyerek cildin hasar görmüş bölgelerinin onarılmasına fayda sağlar. Kuru ciltleri nemlendirerek bu cilt türlerinde yaşanan pullanarak dökülme, ölü deri, kabuklanma ve kepeklenmiş bir yüz görünümü giderilmesine yardımcı olur.
Macadamia Ternifolia Seed Oil: İnce çizgi ve kırışıklıkları da büyük ölçüde azaltılmasına yardımcı olur. Cildin nem  dengesinin yükselmesini sağlayan bu içerik soğuk hava şartlarının ve yine havanın vermiş olduğu kuruluk nedeni ile oluşan kırışıklıkların ve çatlakların önüne geçmesine destek olur.
Sodium Chondroitin SulfateGlycerin: Cilt üzerindeki yara izlerinin hafiflemesine fayda sağlamaktadır. Düzenli ve devamlı kullanıldığında yara izlerinin zamanla yok olmasına yardımcı olmaktadır.
Coco-Caprate: Siyah nokta, güneş lekeleri, kızarıklık ve sivilce izlerinin giderilmesinde oldukça etkili bir yardımcı maddedir.

Uraw Salyangoz Maskesi İçeriği

Uraw salyangoz maskesi içeriği,

  • Scutalus Snail Salyangozu
  • Coco-Caprate
  • Sodium Chondroitin SulfateGlycerin
  • Macadamia Ternifolia Seed Oil

Uraw Salyangoz Maskesi Fiyatı

Uraw salyangoz maskesi fiyatı 84 TL’dir.

Uraw Salyangoz Maskesi Nasıl Kullanılır

Uraw salyangoz maskesini, temiz cilde ince tabaka halinde sürünüz. Maskeyi, cildinizde 15 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayınız. Cildinizin tipine ve ihtiyacına göre haftada 2 ya da 3 defa kullanınız. Yüz dışında göz çevresi, boyun ve dekolte bölgesine de uygulayabilirsiniz.

Uraw Salyangoz Maskesi Kullananların Yorumları

Uraw salyangoz maskesi henüz çok yeni bir ürün olduğu için web sonuçlarında herhangi bir olumlu ve ya olumsuz yoruma rastlamadık. Eğer siz Uraw salyangoz maskesini kullandıysanız düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Bu sayede bu ürünü almak isteyenler için de fikir alışverişi sağlamış oluruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.