Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Nibulen Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullananların Yorumları

0

Nibulen krem, siklopiroksolamin adlı etkin maddeyi içerir. Siklopiroksolamin, topikal kullanım için antifungaller adı verilen bir ilaç grubuna dahildir. Bu gruptaki ilaçlar mantar tedavisinde kullanılır.

Nibulen Krem Ne İşe Yarar?

Nibulen krem cilt üzerinde bulunan bütün mantar enfeksiyonlarına karşı kullanılan oldukça etkili ve memnun kalınan ilaçlardan bir tanesidir. Nibulen kremin 1 gramında 10 mg siklopiroksolamin etkin maddesini içerir. 20 g krem içeren alüminyum tüpte ambalajlanarak kullanıma sunulmuştur. Piyasada solüsyon ve tırnak cilası formları bulunur.

nibulen krem, nibulen krem kortizonlu mu, nibulen krem kullanımı, nibulen krem nerede kullanılır, nibulen krem hamilelikte kullanımı, nibulen krem bebeklerde kullanımı, nibulen krem ne kadar, nibulen krem gebelik kategorisi, nibulen krem kullananlar kadınlar kulübü, nibulen kremi ne kadar, nibulen krem ne işe yarar, nibulen krem fiyat, nibulen krem ekşi, nibulen krem kullananlar, nibulen krem muadili, nibulen krem egzama, nibulen kremi, nibulen krem pdf, nibulen krem genital bölgede kullanımı, nibulen krem yorumları, nibulen krem yan etkileri, 

Nibulen Krem Nasıl Kullanılır?

Nibulen krem doktor gözetiminde kullanılmalıdır ve derinizdeki hasta olan kısımlara günde iki defa olacak şekilde Nibulen krem sürünüz ve kurumaya bırakınız. Derinizdeki belirtiler geçinceye kadar (genellikle 2 hafta) bu tedaviye devam ediniz. Nüksleri önlemek için bu uygulamayı 1-2 hafta daha devam ettiriniz.

Nibulen Krem Fiyatı

Nibulen kremin 2021 güncel fiyatı 23,17 TL’dir.

Nibulen Krem Muadilleri

  • CANOLEN %1 20 gr krem
  • LOPROX % 1.5 100 ml şampuan
  • OPILOX tırnak cilası seti
  • SEBIROX % 1.5 100 ml şampuan
  • TINEAX tırnak cilası SETI %8

Nibulen Krem Yan Etkileri

Nibulen krem kullanımına bağlı olarak Alerjik kontakt dermatit yan etkileri gözlemlenebilmektedir.

Nibulen Krem Kullananların Yorumları

Nibulen kremi kullanan kullanıcıların kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle olumlu veya olumsuz fark etmeksizin paylaşmalarını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.