Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Viaxi Beyazlatıcı Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullananların Yorumları

0

Viaxi beyazlatıcı krem, özellikle hassas cilt bölgelerinde renk değişimi sorunlarına yardımcı olmak için doğal bitki özlerinden oluşan bir formülle geliştirilmiş renk açıcı özelliği bulunan bir cilt beyazlatıcı kremdir.

Viaxi Renk Açıcı Beyazlatıcı Krem; genital, bikini, diz, dirsek, boyun ve koltuk altı gibi hassas vücut bölgelerindeki cilt kararması sorununu çözmeye yardımcı bir kremdir. Doğal bitki özlerinden oluşan özel formülü ile bölgesel kararma sorunu yaşanan cilt yüzeyindeki koyulaşmaların rengini kademeli olarak açar. İçeriğindeki yüksek kaliteli hidrolize buğday unu ile beyazlatıcı, aydınlatıcı ve yaşlanma karşıtı etki gösterir.

Ciltte kararma; yanlış epilasyon uygulamaları, güneş yanıkları, yaşlanma, genetik faktörler ve cildin nefes almasına engel olan kıyafet seçimi gibi etkenler sonucunda ortaya çıkan bir sorundur. Viaxi beyazlatıcı krem; cilt yüzeyindeki ton farklılıklarını, renk dengesizliğini ve koyulaşmaları gidermeye yardımcı olur.

Viaxi Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarıyor

Viaxi beyazlatıcı krem,

  • Bikini bölgesi kararmalarında,
  • Koltuk altı kararmalarında,
  • Diz kararmalarında,
  • Dirsek kararmalarında,
  • Genital bölge kararmalarında kullanılabilir.

viaxi beyazlatıcı krem, viaxi beyazlatıcı krem kullananlar, viaxi beyazlatıcı krem fiyatı, viaxi beyazlatıcı krem yorumlar, viaxi beyazlatıcı krem yorum, viaxi beyazlatıcı krem nasıl kullanılır, viaxi beyazlatıcı krem ekşi, viaxi beyazlatıcı krem içeriği, viaxi beyazlatıcı krem eczane fiyatı, viaxi beyazlatıcı krem içerik, viaxi whitening cream, viaxi whitening cream süslü, viaxi whitening cream kullananlar, viaxi whitening cream yorumlar, viaxi whitening kullananlar, viaxi whitening cream kadınlar kulübü, viaxi whitening cream ekşi, viaxi whitening cream nasıl kullanılır, viaxi whitening cream fiyatı, viaxi whitening cream ingredients,

Viaxi Beyazlatıcı Krem İçeriği

Viaxi Beyazlatıcı Krem, formülündeki bitki özleri ve nemlendirici aktif bileşenler ile cildi derinlemesine besleyerek nemlendirir. Cilt renginden sorumlu melanin üretimini destekleyerek cilt tonunu dengeler ve bölgesel kararmaları kademeli olarak iyileştirerek cildin doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Viaxi Beyazlatıcı Krem Kullanım Şekli

  • Viaxi Whitening krem, temizlenmiş cilt üzeri kurulandıktan sonra sürülecek bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılarak kullanılır.
  • Daha etkili sonuç almanız için düzenli olarak sabah akşam olmak üzere, en az 3-4 hafta kullanılması tavsiye edilir.

Viaxi Beyazlatıcı Krem Fiyatı

Viaxi beyazlatıcı kremin güncel satış fiyatı 90 TL’dir.

Viaxi Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Kol altında denedim ilk kullanımda bile beyazlattı gibi geldi bana çok yoğun bir koyuluk yoktu zaten işe yarıyor gibi. Ancak özel bölge için kullanmayı düşünen varsa pek işe yaramıyor o konuda

Kullanıcı Yorumu: Kullandığım sürede 1 2 ton açıldı fakat kullanmayı bıraktıktan sonra eski haline döndü. Çok memnun kalmadım.

Kullanıcı Yorumu: koltuk altı ve genital bölge kararması için aldım bir eczacı tavsiye etmişti. bakalım göreceğiz işe yarayacak mı

Kullanıcı Yorumu: Koltuk altı diz kapaklara bikini bölgesine uygulamaya başladım. İki gündür günde iki kez uyguluyorum Koltuk altı ve diz kapaklarda herhangi bir şey olmadı ancak bikini bölgesinde ciddi anlamda kaşıntı oluştu.

Kullanıcı Yorumu: Düzenli kullanımda faydası çok net hormonal sebeplerden ötürü koltuk altım kararmıştı ciddi oranda azalttı, kullanmaya devam ediyorum 4.de tamamen bitecek gibi duruyor. Koltuk altım bittiğinde bikini bölgesinde de kullanmayı düşünüyorum.

Kullanıcı Yorumu: Koltuk altımda 4 günde bile renk açılması göründü özel bölgede biraz daha kullanmam gerek sanırım uzun vadede daha etkili olacak gibi.

Kullanıcı Yorumu: ürünün içeriği temiz, buğday özü içeriyor ve bu madde zaten düzenli kullanımda cilt rengini açar. aşırı kimyasal içermediği için gönül rahatlığıyla koltuk altınıza, genital bölgenize kullanabilirsiniz bence. ben ilk haftada etkisini hafiften gördüm fakat tam etkisini görmek için 2 ay boyunca sabah akşam düzenli kullanılması lazım. bence kesinlikle şans vermelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.