Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Marle Cilt Sıkılaştırıcı Ice Roller Yüz Masaj Aleti Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Ice Roller, cildi yatıştırıcı ve sıkılaştırıcı özelliği sayesinde, genişleyen gözeneklerin küçülmesine yardımcı olmak için tasarlanmış su dolgulu, silindir başlıklı ve ergonomik saplı bir yüz masaj aletidir.

Marle Cilt Sıkılaştırıcı Ice Roller Yüz Masaj Aleti İşe Yarar mı?

Mar’le Ice Roller faydaları,

  • Gözenekleri küçültür,
  • Yüzdeki kılcal damarların görünümünü küçültür,
  • Cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar,
  • Ciltteki kan dolaşımını hızlandırır,
  • Sivilce oluşumunu engeller,
  • Ciltte iltihaplanmayı, tahrişi, kızarıklıkları da hafifletici etkisi vardır,
  • Düzenli kullanımda göz altı morluklarını giderir,
  • Düzenli kullanımda göz altı torbalarını giderir,
  • Sabahları ödem ve şişkinlik belirtileri gösteren cildinizi yatıştırır.

Marle Cilt Sıkılaştırıcı Ice Roller Yüz Masaj Aleti Fiyatı

Mar’le Ice Roller fiyatı 119 TL’dir.

Marle Cilt Sıkılaştırıcı Ice Roller Yüz Masaj Aleti Nasıl Kullanılır?

Dondurucuda muhafaza ettiğiniz Ice Roller’ ı dilerseniz her sabah uyanır uyanmaz ya da dilerseniz cilt bakım rutinleriniz sonrasında uygulayarak cildinize sürdüğünüz serum ya da bakım kremlerinin de emilimini kolaylaştırabilirsiniz.

Göz çevreniz de dahil olmak üzere, hafifçe bastırarak tüm yüzünüze, boyun bölgenize ve hatta dekoltenize de rahatça uygulayabilirsiniz.

İlk kullanım öncesi ve her kullanımdan sonra, Ice Roller’ı yüz yıkama jeli ile yıkayarak temizleyin, kurumasını bekledikten sonra özel koruma kabına koyarak dondurucuda saklayın.

Her yaş grubu ve tüm cilt tipleri için uygundur.

Marle Cilt Sıkılaştırıcı Ice Roller Yüz Masaj Aleti Kullananların Yorumları

 

Kullanıcı Yorumu: Cildim için aldığım en mantıklı aletlerden biri. Direk buzu yüzüme sürüp heryerin ıslanmasındansa bu rollerla istediğim kadar istediğim şekilde soğuk masaj yapabiliyorum. İnanılmaz hoşuma gitti teşekkürler Mar’le.
Kullanıcı Yorumu: Şahane bir ürün, yıllardır buzla masaj yapıyordum cildime bu ice roller çok pratik oldu. Her zaman dondurucuda saklıyorum, çok pratik bir ürün. Kabı sayesinde de dondurucuda hijyenik bi şekilde saklayabiliyorum.
Kullanıcı Yorumu: Sipariş verdikten sonra ertesi gün sabah elime ulaştı. Daha önce buzla yüzüme masaj uygularken hemen eridiği için çok zorlanıyordum. Bu ice roller inanılmaz işime yaradı. Tam buz etkisini yüzünüzde hissedebiliyorsunuz, muhteşem bir ürün kesinlikle alın derim. Benim göz çevremdeki şişkinliklere çok iyi geldi. Teşekkürler Mar’le.
Kullanıcı Yorumu: Buz masajı cildine çok iyi geliyor. Bu ice roller tam istediğim gibi. Cilde verdiği soğuk hissini çok sevdim. Kapaklı olması da çok hoşuma gitti. Steril bir şekilde buzlukda saklayabiliyorum. Çok beğendim
Kullanıcı Yorumu: Yüzde bıraktığı buz hissine bayıldım, sabah uyandığımda göz çevreme uyguladım anında şişliği gitti. Kılıfı olması da çok hoşuma gitti, kim düşündüyse teşekkür ederim.
Kullanıcı Yorumu: Ürün kesinlikle yüzünüze buz sürmekle aynı hissi vermiyor sadece yüzünüze soğuk birşey sürüyorsunuz hissi veriyor.
Kullanıcı Yorumu: Denemek için aldım ama beklentimi karşılamadı
Kullanıcı Yorumu: Sipariş çok kısa sürece elime ulaştı. Bir gece buzlukta beklettim ve sonuç çok hoşuma gitti. Sabah akşam buz masajı yapmayı deneyeceğim. Kendi kapağı olması çok iyi steril bir şekilde muhafaza edebileceğim.
Kullanıcı Yorumu: Deniz hanımı severek takip ediyorum ve yeni çıkan ürünü de denemek istedim. Çok kullanışlı ve koruma kabı olması güzel bir artı fakat bana gelen üründe koruma kabı tam kapanmıyor. Üstelik kargo poşetinin içine güzel bir notla beraber ürün direkt konmuştu, hiç koruması yoktu, iyi ki kırılmamış.
Kullanıcı Yorumu: Çok uzun zamandır buzla yüzüme masaj yapıyorum bu ürünü görünce hemen denemek istedim. Çok daha pratik uygulayabiliyorum. Soğuk hissi çok iyi, cildime çok iyi geldi.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.