Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Lacinia Horse Tail Atkuyruğu Özlü Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Ünlü fenomenlerinde tercihi olan Lacinia horse tail şampuan yani Lacinia horse tail şampuan at kuyruğu özlü şampuanı duymayan sanırım kalmamıştır.

İnstagram fenomeni Eylül Öztürk’ün de tavsiye ettiği Lacinia horse tail şampuan içeriğindeki aktif maddeler ile saçınıza bakım yaparken saçınızın aynı zamanda hacmini koruyacaktır. Sheabutter yağı bilinen en güçlü doğal nemlendiricilerin ve yumuşatıcıların başında gelmektedir. Saçınızı besleyerek aynı zamanda güneşten korumaya (SPF 6) yardımcı olmaktadır. Anti-iritan ve yatıştırıcı özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Saça güç, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar için uygundur. 

Lacinia Horse Tail Atkuyruğu Özlü Şampuan İşe Yarar mı

Lacinia horse tail şampuan içeriğindeki At kuyruğu özü saçlı deride kan dolaşımını güçlendirerek saçın besin alımını arttırır ve saçların daha hızlı uzamasını sağlar. Lacinia horse tail şampuan içeriğindeki kolajen ve hyaluronate sayesinde saç yüzeyini kaplayarak saçları güçlendirir, sönük ve hacimsiz saçlarınızın hacim kazanmasını sağlar. Özellikle yağlı, ince telli ve normal saç tipleri için özel olarak formüle edilmiştir. Saçları uzun süre temiz tutar. Eğer yağlanmadan dolayı saçlarınızı her gün yıkıyorsanız, bu şampuanı kullanırken, buna gerek kalmaz, yıkama sıklığı 2-3 güne çıkar, saçları güçlendirdiği için saç dökülmesine ve kırılmasına imkân vermemektedir.

Lacinia Horse Tail Atkuyruğu Özlü Şampuanın İçeriği

Lacinia horse tail şampuan içeriğindeki etken madde at kuyruğu özüdür. Ayrıca Sodium hyaluronate, Soluble collagen de içermektedir.

Lacinia Horse Tail Atkuyruğu Özlü Şampuanın Fiyatı

Lacinia horse tail şampuan fiyatı 50 TL’dir. Ancak hepimizin bildiği online alışveriş sitelerinde fiyatı 25 TL’ye kadar düşmektedir.

Lacinia Horse Tail Atkuyruğu Özlü Şampuan Nasıl Kullanılır

Lacinia horse tail şampuan kullanım şekli ise, bir miktar şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayınız. 2-3 dakika beklettikten sonra bol su ile durulama yapınız. Bu işlemi her yıkamada 2-3 defa uygulayınız.

Lacinia Horse Tail Atkuyruğu Özlü Şampuan Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Eylül abladan görüp aldım gerçekten de saçlarımdaki yağlanmayı geciktirdi.

Kullanıcı: Normalde hızlı yağlandığı için her sabah saçımı yıkamadan evden çıkamazken bu at kuyruğu özlü şampuanla tanıştım. Artık 3 gün dahi yıkamasam saçlarım eskisi gibi yağlanmıyor tavsiye ederim.

Kullanıcı: Saçlarım bu şampuanı kullanmaya başladıktan sonra daha da hacimlendi diyebilirim.

Kullanıcı: Eylül öztürkten görüp aldım saçlarım çok dökülüyor ve ve çabuk kırılıyordu artık hem dökülmüyor hem de daha sağlıklı bir şekilde uzuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.