Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Prozinc Plus Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Prozinc plus şampuan, özellikle çok fazla dökülen saçlar için üretilen bir saç bakım şampuanıdır.

Prozinc şampuan nedir vb. yapılan en çok aramalardan yola çıkarak sizler hazırlamış olduğumuz bu yazıda prozinc şampuan hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Prozinc plus şampuan kuru, kepekli, dökülen, kırılan, yıpranmış ve zayıf saçlar için oldukça etkilidir. Prozinc plus şampuanı hem kadınlar hem de erkekler kullanabilirler.

Prozinc Plus Şampuan İşe Yarar mı?

Prozinc plus şampuan, içeriğindeki Trichogen ve Saw Palmetto’nun ikili etkisi ile saç dökülmesini hızlı bir şekilde azaltmaya yardımcı olur. Prozinc plus şampuan, saçlarınızın uçlarından başlayarak beslenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Prozinc plus şampuan, saç derisinin sebum kontrolünün sağlanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki biotin sayesinde saç dökülmesini önleyerek saçın sağlıklı bir şekilde uzamasını destekler. Prozinc plus şampuan, protein yapısındaki Phytokeratin sayesinde saçın zamanla tarama, fön, hava kirliliği ve güneş ışınları nedeniyle kaybettiği elastikiyet ve canlılığı geri kazanmasına yardımcı olur.

Prozinc Plus Şampuanın İçeriği

Prozinc plus şampuan içeriğinde,

  • Biotin,
  • Phytokeratin,
  • Trichogen ve
  • Saw Palmetto bulunmaktadır.

Prozinc plus şampuan içeriğindeki maddelere herhangi bir alerjiniz bulunduğunu düşünüyorsanız kullanmayın.

Prozinc Plus Şampuanın Fiyatı

Prozinc plus şampuan fiyatı, 164.90 TL’dir.

Prozinc Plus Şampuan Nasıl Kullanılır

Prozinc Plus Şampuan’ı avuç içine yeterli miktarda döktükten sonra ıslak saça dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve köpürtün. Bu işlemi 2-3 dakika boyunca sürdürün. Ardından saçı iyice durulayıp ihtiyaç kadar aynı işlemi tekrarlayın. Daha etkin bir sonuç için Prozinc Plus Losyon ile birlikte kullanılması önerilmektedir. Prozinc Plus Şampuan’ın başka bir şampuan ile birlikte kullanımı önerilmemektedir.

Prozinc Şampuan Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Üründen çok memnunuz eşimle birlikte kullanıyoruz saç dökülmesini 2 kullanımdan itibaren minimuma indirdiğini söyleyebilirim.

Kullanıcı: yeni kullanmaya başlamama rağmen etkisini hemen fark ettim gerçekten de saç dökülmesini engelliyor

Kullanıcı: Saçı biraz sertleştiriyor ama dökülmeyi neredeyse tamamen kesti diyebilirim

Kullanıcı: 2 – 3  yıkamadan itibaren saçımdaki dökülme baya bi azaldı. Sadece saçı sertleştiriyor onuda bakım yağları ile dengeliyorum dökülme problemi yaşayan herkese tavsiye ederim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.