Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Uraw At Kuyruğu Bitkisi Özlü Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Uraw at kuyruğu bitkisi özlü şampuan, içeriğinde yüksek miktarda yer alan At Kuyruğu otu ile Saç büyümesini artırmaya yardımcı olabileceği gibi saç dökülmesi, kepek ve kırılmış saç uçlarına fayda sağlayabilmektedir.

Diğer etken maddelerinden biri olan Ancrine ile zayıflayan saç yapısının güçlenmesine, Capilectine saçın ömrünün uzatılmasına yardımcı olmaktadır.

 

uraw at kuyruğu bitkisi özlü şampuan, uraw at kuyruğu şampuanı kullananlar, uraw at kuyruğu şampuan, uraw at kuyruğu şampuan nedir, uraw at kuyruğu şampuan ne işe yarar, uraw at kuyruğu şampuan yorumları, uraw at kuyruğu şampuan kullananlar, uraw at kuyruğu şampuan kullanıcı yorumları, uraw at kuyruğu şampuan şikayet, uraw at kuyruğu şampuan içeriği, uraw at kuyruğu şampuan işe yarıyor mu, uraw at kuyruğu şampuan kullanımı

Uraw At Kuyruğu Bitkisi Özlü Şampuan İşe Yarar mı?

  • Saç büyümesine yardımcı olur.
  • Saç dökülmesini engeller.
  • Kepek oluşumunu engeller.
  • Saç kırılmalarını engeller.
  • Zayıf saç yapısını kuvvetlendirir.
  • Saç ömrünü uzatır.

At Kuyruğu otu: Saç büyümesini ve mukavemetini artırmaya yardımcı olabileceği gibi saç dökülmesi, kepek ve kırılmış saç uçları için faydalı olabilmektedir. Saçların güçlenmesine, koparak dökülmelerin azaltılmasına, doğal bir parlaklık verilmesine ve saçın pürüzsüz görünmesine olanak sağlar.
Ancrine: Saçın genetik, hormonal değişimler, stres, çevresel etmenler, dış etkenlerin etkisi ile zayıflayan yapısını güçlendiren transglutaminaz enzim aktivitesini arttırarak, saçların köklerine daha sıkı bağlanmasına destek olur.
Capilectine: Hücrelerin metabolizmalarının canlandırılmasına ve çoğalma yeteneklerinin arttırılmasına destek olur. Bu özelliği ile saç kayıplarının yaşandığı ‘telogen’ safhasında saça etki ederek, saçın ömrünün uzatılmasına, dökülmesini önlemeye yardımcı olur
D-Panthenol (Provitamin B5): Saç ve saç derisini nemlendirir, saçların daha hızlı uzamasına ve kolay taranmasına yardımcı olur.

Uraw At Kuyruğu Bitkisi Özlü Şampuan Fiyatı

Uraw at kuyruğu bitkisi özlü şampuan fiyatı, 82 TL’dir.

Uraw At Kuyruğu Bitkisi Özlü Şampuan İçeriği

Uraw at kuyruğu bitkisi özlü şampuan içeriği şöyledir;

Aqua, At Kuyruğu otu, Ancrine, Capilectine, D-Panthenol, Crocus Crysanthus Extract, Sesamium İndicum, Simmondsia Chenensis, Tiritcum Vulgare Germ, Argania Spınosa Kerner.

Uraw At Kuyruğu Bitkisi Özlü Şampuan Kullanım Şekli

Uraw at kuyruğu bitkisi özlü şampuanı ıslak saç ve saç diplerine hafif masaj ile uygulayınız. Birkaç dakika bekledikten sonra bol su ile durulayınız.

Uraw At Kuyruğu Bitkisi Özlü Şampuan Kullananların Yorumları

Uraw at kuyruğu bitkisi özlü şampuanı tanıyorsanız kendi kullanıcı yorumlarınızı ve deneyimlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından hem benimle hem de diğer okullarla paylaşırsanız çok memnun oluruz. Ürünü alıp kullanmak isteyen ama aklında soru işaretleri olan kişiler için oldukça faydalı olacak bu yorumlarınız sayesinde kaliteli fikir alışverişi yapabiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.