Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Revox Biotin ve Collagen At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Revox biotin ve collagen şampuan saçlarınızı besler, onarır ve aynı zamanda daha dolgun görünmesini sağlar. Revox biotin ve collagen içerikli bu şampuan saçınızın sağlıklı görünmesi için gerekli olan tüm bileşenleri içerir.

Revox Biotin & Collagen At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan  İşe Yarar mı?

 

Revox biotin ve collagen şampuan faydaları,

  • E vitamini ve at kuyruğu bitki özü içerir.
  • Saçlarınızın daha dolgun ve kalın görünmesine yardımcıdır.
  • Saçlarınızın uzamasında yardımcıdır.
  • Tüm saç tipleri için tasarlanmıştır.
  • Saçlarınızın yoğun olarak beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur.
  • Yoğun oksijenle arıtılmış saf su kullanılmaktadır.

Revox Biotin & Collagen At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan İçeriği

 

Revox biotin ve collagen şampuan içeriğinde,

Horse Tail Complex, Vitamin E Complex, Vitamin B7 Biotin, Collagen, At Kuyruğu Bitki Özü, E Vitamin Complex, Hidrolize Buğday Proteini, Huş Ağacının Yaprak ve Kabuk Özü, Papatya Çiçeği Tohumu Özü, Akdarı Tohumu Özü, Adaçayı Yaprağı Özü, Isırgan Yaprağı Özü, Şerbetçi Otu Özü, Kına Kına Bitki Özü, Green Tea Extract, Küçük Yapraklı Ihlamur Özü, Niacin, Sarı Sabır Yaprak Özü, Ekinezya Bitki Özü, Aynı Safa Yaprağı Özü, Oğul Otu Yaprağı Özü, Cadı Fındığı Yaprağı Özü, Ihlamur Çiçeği Özü, Üzüm Çekirdeği Özü, Organik Bezelye Özü, Extra: Tüm saç tiplerine formüle edilmiş aktifler bulunmaktadır.

Biotin: Saçlarınızın yoğun olarak beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur.
Kolajen: Yaşın ilerlemesi ile vücuttaki doğal kolajenler azalır. Bu da saçlarınızın dökülmesine, cansızlaşmasına neden olur. Kolajen desteği alan saçlarda ise saç kayıpları azalmaktadır. Kolajen saç foliküllerini destekler ve sağlıklı olmalarına yardımcı olur.
At Kuyruğu Bitki Özü: Saç ve saç derisinin beslenmesine yardımcı olur.
Vitamin E: Saç ve saç derisinde yoğun bir nemlendirici etki gösterir. Yeni saç oluşumunu destekler.

Revox Biotin & Collagen At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan Fiyatı

 

Revox biotin ve collagen şampuan fiyatı, 54.90 TL’dir.

Revox Biotin & Collagen At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan Nasıl Kullanılır

 

Revox biotin ve collagen şampuanı Islak saça masaj yaparak uygulayın. Bir kaç dakika beklettikten sonra iyice durulayın.

Revox Biotin & Collagen At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan Kullananların Yorumları

 

Kullanıcı Yorumu: bu şampuanın süslü sözlükte olmamasına çok şaşırdım doğrusu. sanırım yeni çıktı(?) ben gecen hafta watsons indiriminden almıştım. başlıca vaatleri saçı uzatmak, beslemek, onarmak ve dolgunlaştırmak. bugün ilk defa kullandım kısa vadede etkilerine bakacak olursak saçımı yumuşacık yaptı, hafif bir dolgunluk var diyebilirim evet ama kesinlikle hoş bir koku yok. kötü de kokmuyor bitki gibi… onarma, besleme, uzatma konusunda şampuan bitince yorumlarımı güncellerim. şimdilik baya sevdim umarım uzun vadede de anlaşabiliriz.

Kullanıcı Yorumu: saç diplerim fazlasıyla kuru ve döküntülü ilk çıktığı zaman alıp denemek istemiştim ve denedim. sonuçlarından da oldukça memnunum tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: saçlarımın rengini daha çok açmıştı ve kaşıntı gitti. artık döküntü yok. uzatma etkisine gelirsek herhangi bir etki tam görmedim. saç derisine çok çok iyi geldiğine eminim. kullandıktan sonra tekrar almak istedim fakat hic bir yerde bulamadım ve kaldirildigini düşündüm. normal olanı satın aldım. biotin kadar etkili değil. bu ürüne şans vermelisiniz. sadece 1 sise kullanımdan sonra sac derim düzeldi kaşıntı gitti bu benim için mükemmel bir şey

Kullanıcı Yorumu: her gün yağlanan saçlarımı iki gün idare etti. güzel besledi ve canlandırdı, uzattı. inanılmaz beğendim. 2 kutu bitirdim. içeriğinde epey bitki özü var.

Kullanıcı Yorumu: ef sa ne!! gerçekten olumlu yorum yapılabilecek, yapılan tüm güzel yorumları hak eden bir şampuan. bu zamana kadar kullandığım tüm şampuanlara bin basar. dökülme neredeyse sıfıra indi. ayrıca gerçekten saçlarımın güçlenip dolgunlaştığını hisseder oldum.

Kullanıcı Yorumu: çok dökülen saçlarım için bir umut almıştım bunu. i̇lk yıkadığımda çok yumuşattı saçlarımı ki normalde de baya yumuşaktır. çok sevmiştim ama diğer yikalamalarda eski haline döndü saçım. dökülmeye etkisini de 2 hafta düzenli kullanımda göstermeye başladı bence. saç kremi falan da kullanmadığım için tararken zorlaniyorum biraz. ama şimdilik sevdim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.