Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Karınca Yumurtası Yağı Nedir, Ne İşe Yarar, Kullananların Yorumları

0

Doğal tüy dökücü bir yağ olarak, tüylerinizden acısız bir şekilde ve kolayca kurtulmanıza olanak sağlayan karınca yumurtası yağı, düzenli olarak kullanıldığı takdirde tüylerin sıklığında azalma elde etmenize katkıda bulunuyor.

Karınca yumurtası yağı, İranlı kadınların yüzyıllardır istenmeyen tüylerinden kurtulmak için kullandıkları karınca yumurtası yağı ülkemizde kadınların gözde epilasyon ürünleri arasında yer almayı başardı.

Karınca yumurtasında bulunan yağ, acısız ve ağrısız bir epilasyon yöntemi olarak kullanabilecek en etkili yöntemlerden biridir.

Aynı zamanda ağda yapılan bölgeyi nemlendirip ve besliyor. Ağda yapılan bölgede koyu bir görünüm oluşmasına neden olmuyor. Cildi beyazlatıp, cilde parlaklık katıyor.

 

Karınca Yumurtası Yağı Ne İşe Yarıyor

Karınca yumurtası yağı,

  • Cilde uygulanması ile sağlıklı bir görünüme kavuşmak mümkündür.
  • Cilt üzerinde uygulanarak ölü değerleri atarak cildin beyazlamasına ve parlamasına yardımcı olur.
  • Lazer veya epilasyon gibi yöntemlerden sonra cilde sürülerek tüylerin erken çıkmasını engellemektedir.

Karınca Yumurtası Yağı Fiyatı

Günümüzde artık bir çok marka karınca yağını üretip satışa sunmuş durumda. Karınca yağı ortalama fiyat olarak 20 TL civarlarındadır diyebiliriz.

Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır

Tüylerin azaltılması için kullanılan bu ürünü kullanmadan önce uygulanacak bölgedeki kıllar temizlenmelidir. Bunun için öncesinde ağda yapılabilir. Ardından bölgedeki hassasiyetin geçmesi için yaklaşık 20 dakika beklenmelidir. Daha sonra karınca yumurtası yağı bölgeye bolca sürülerek masaj hareketleri ile yedirilmelidir.

Karınca yağını kullandıktan sonra yıkama ve durulamaya gerek kalmaz. Bölgedeki tüyler tekrar çıkmaya başladığı zaman aynı uygulama tekrar uygulanmalıdır. Düzenli bir şekilde uygulandığı zaman ciddi farklılıklar görülmektedir.

Karınca Yumurtası Yağı Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Sonuç olarak almak isteyen/ kararsız kalan herkese tavsiye ediyorum! 🙂 Ama ne kadar gerekir sorusunun cevabı herkese göre değişir sanırım. Yine de 1 kutu tüm vücuda yeter sanırım. (Ben şu ana kadar 2 kutu bitirdim, tekrar şipariş vereceğim

Kullanıcı: 3-4 kez kullandım. Bacak tüylerimde %80 azalma oldu ama diğer bölgeler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef.

Kullanıcı: ilk kullandığımda bıyıklarımda gözle görülür azalma fark ettim. Henüz vücuduma kullanmadım umarım vücudumda da işe yarar ben tavsiye ediyorum ürün paketleme ve hızlı gönderil içinde teşekkür ederim.
Kullanıcı: Ben beğeniyorum bu ürünü faydasını da görüyorum. Tüylerim sarı olduğu için lazer çok etki etmiyor ama bu üründen memnunum 🙂
Kullanıcı: eskiden anneanne ve babaannelerimizin yeni doğan kız bebeklerin koltuk altlarına, bacaklarına, pıtışlarına  filan sürerek tüysüz nesiller yaratma gailesi içerisinde oldukları ve bu uygulamaya mazhar olan kadıngillerin büyüdüklerinde gerçekten kılsız olduğu gibi rivayetler duymuşluğum var
Kullanıcı: vücudumuzdaki kıllardan kurtulacağız diye yaptığımız saçmalıklardan birisidir. en sonunda kendimizi ateşe vereceğiz. vücudumuzda memnun olduğumuz hiçbir yer kalmadı sağolsunlar. oradaki kıl, buradaki buruşuk…

 

Kullanıcı: anneannemin kuzenimde uygulamasının sonucunu bilmesem hayatta inanmazdım bunun etkisine. ama biliyorum, kuzenim resmen tüysüz. tek tüyü saçı, kaşı, ve kirpikleri.

Kullanıcı: ağda için gittiğim bir kuaförde, ağdacı kadının önden bir senaryo anlatarak bana tavsiye edip, satmak istediği, sürüldüğü yerdeki kılları azalttığını iddia ettiği yağ. ucuzdu aldım. üzerinde yazdığı gibi hiç kullanmadım. ağdadan sonra, bir kaç kere sürdüm. hiç bir değişiklik de gözlemlemedim. kimbilir ne yağı içindeki…7

Kullanıcı: 1 hafta önce halamdan öğrendiğim yağ. kendinde ve bir kızında kullanmış şuan çok seyrek var diyor. öteki kızlarına yaptıramadığı için onlar benim gibi orman 🙂 dün koltuk altımda denedim. ve uzun süre denemeyi düşünüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.