Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Arifoğlu Limon Yağı Nedir, Ne İşe Yarar, Kullananların Yorumları

0

Arifoğlu Limon Yağı Nedir

Arifoğlu limon yağı, limon kabuklarından distilasyon yöntemi ile elde edilmektedir. Cilt bakımı ve masaj için kullanılan oldukça hoş kokulu bitkisel yağlardan birisidir.

Arifoğlu Limon Yağı İşe Yarıyor mu

Arifoğlu limon yağı faydaları,

  • Vücut masajı için kullanılabilir,
  • Doğal cilt bakım maskeleri içerisinde kullanılabilir,
  • Nemlendirme amaçlı kullanılabilir.
  • Sinek kovucu özelliği bulunmaktadır.
  • Karma ve yağlı cilt tipine sahip kişiler için kullanıma uygundur.

arifoğlu limon yağı nasıl kullanılır, arifoğlu limon yağı faydaları, limon yağı faydaları, limon yağı, limon yağı ne işe yarar, limon yağı cilde faydaları, limon yağı nasıl yapılır, limon yağı kullananlar, limon yağı fiyatı, limon yağı tüyleri azaltır mı, limon yağı zararları, limon yağı cilde nasıl kullanılır, arifoğlu limon yağı, arifoğlu limon yağı kullananlar, arifoğlu limon yağı 100 ml, arifoğlu limon yağı ne işe yarar, arifoğlu limon yağı 20 ml, arifoğlu limon yağı cimri, arifoğlu limon yağı migros, arifoğlu limon yağı 30ml, arifoğlu limon yağı trendyol, arifoğlu limon yağı ne işe yarar,

Arifoğlu Limon Yağı Fiyatı

Arifoğlu limon yağının fiyatı 34 TL’dir.

Arifoğlu Limon Yağı Nasıl Kullanılır

Evde yapılan doğal cilt bakımında hem maske hem de nemlendirici içerisine eklenerek etkisi artırılabilir. Arifoğlu limon yağı doğal yöntemlerle elde edildiği için kullananların yorumları da oldukça güzel.

Arifoğlu Limon Yağı Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Dünyanın en muhteşem kokusu olabilir 🥰 sürdüğünüz an kokusuna aşık olacaksınız. Haftada birkaç gün yatmadan önce yüzüme sürüyorum sabah pamuk gibi bir ciltle uyanıyorum. Cildim karma ve sivilceye meyilli olduğu için bana iyi geldi.

Kullanıcı Yorumu: Tek kelimeyle muhteşem cildim bir günde bile kendisini gösterdi hem nemlendiriyor hem parlaklık ve canlılık veriyor. Kokusu da cok güzel Bundan sonra favori cilt yağım olucak.

Kullanıcı Yorumu: Çok güzel kokuyor fiyatına göre biraz küçük ama yine de etkili bir ürün tüylerin çıkmasını geciktiriyor.

Kullanıcı Yorumu: Ya ben böyle nemlendiren bir serum görmedim ve bildiğiniz limon kokusu geliyor cildinize yedirirken bayıldım fiyatına göre çok harika bir ürün tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: Mutlaka alın buhurdanlık içinde de kullanılabiliyor mis gibi kokusu odaya yayılıyor. Fiyatı yükselmeden alın.

Kullanıcı Yorumu: Covid pozitifim.Koku ve tat hissim gitti. Dr. Limon yağıyla hergün koklama egzersizi önerdi . Yağın kokusunu alabiliyorum. Etkili bir ürün. Marka zaten güvenilir.

Kullanıcı Yorumu: Yüzümdeki güneş lekeleri için daha önceden kullanmıştım. Tekrar aldım indirimdeyken. Bu markaya zaten güveniyorum ve başka yağlarından da kullanıyorum. Kesinlikle öneriyorum fakat uçucu yağ olduğunu bilerek alın.

Kullanıcı Yorumu: Ev yapımı sinek kovucu tarifimin başrollerinden. Yalnız doğal olsa da bebeklerde önerilmiyor kesinlikle. Onlar için Citronella yağı bulursanız limon yağı yerine onu koymanız daha doğru olur. Kokuları benzese de etken maddeleri farklı.

Arifoğlu limon yağını kullananların yorumlarını aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle paylaşmalarını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.