Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

HBMIC Beyazlatıcı Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

HBMIC beyazlatıcı serum, nikotinamid ve cadı fındığı içeren özel formülü ile leke oluşumunu engellemeye ve cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur.

HBMIC Beyazlatıcı Serum İşe Yarar mı

HBMIC beyazlatıcı serum, içeriğindeki etken maddeler sayesinde ciltteki lekeleri gideren, ciltteki renk eşitsizliklerini dengeleyen beyazlatıcı etkili bakım serumudur. HBMIC beyazlatıcı serum, sivilce lekelerini giderir, doğum lekelerini giderir, güneş kaynaklı oluşan lekeri giderir, göz altı morluklarına karşı etkilidir.

HBMIC Beyazlatıcı Serumu İçeriği

HBMIC beyazlatıcı serum içeriğinde, Cadı Fındığı Ekstraktı ve Nikotinamid bulunmaktadır. Koyu leke ve renk düzensizliğine karşı etkilidir.

HBMIC Beyazlatıcı Serumu Fiyatı

HBMIC beyazlatıcı serum fiyatı, 83 TL’dir.

HBMIC Beyazlatıcı Serum Nasıl Kullanılır

HBMIC beyazlatıcı serumu, temizlenmiş cildinize 1-2 damla olarak uygulayınız. Parmak ucuyla masaj yaparak yediriniz.

HBMIC Beyazlatıcı Serum Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: beyaz tenliyim ve lekeye eğilimli cildim var maalesef. bu ürünü yaklaşık 1 aydır tonikle birlikte kullanıyorum ve sonuçlar gerçekten inanılmaz. ben her sabah ve her akşam olmak üzere avcuma bir miktar beyazlatıcı toniğini dökerek (pamuk tarafından emilimini sevmiyorum) pıt pıt cildime yediriyorum; tam kurumadan üzerine serumu sürerek emilmesini sağlıyorum. üzerine cildimin durumuna göre nemlendirici sürüyorum. i̇çeriğinde cadı fındığı ve nikotinamid olduğu yazmakta

bu arada haftada 1 kolojen maskesini de uyguluyorum çok faydasını gördüm. şu anda lekelerim oldukça hafifledi ve bittiğinde yenisini alacağım.

Kullanıcı: ürünü bende 1 haftafır kremiyle birlikte kullanıyorum. henüz yeni. sivilcelenme alerji yapmadı. cilt tipim karma hatta şu sıralar yağlıya dönük. ben extra olarak 3 gündür pirinç suyuylada yıkıyorum. 1 ay sonra editlerim.

edit:ben üründen çok memnun kaldım. sivilce vs gibi sorunlara yol açmadı. çok koyulekelerşm olmadığı şöşn renk açma konusunda çok emin değilim. ama sivilce izlerimi sildi diyebilirim. kolay emiliyor. yapışkan hissi yok .tekrar alırım.

Kullanıcı: gratis indiriminden online olarak 20 küsür liraya aldım merakla gelmesini bekledim bugün geldi ve ilk izlenimlerim çok olumlu. i̇çeriğindeki witch hazel ve niacinamide beni cezbetmişti açıkçası o yüzden satın aldım ama uygun fiyatlı olduğu için içindeki oranları düşük sanırım kıvamı yoğun gibi başta, yüze sürünce o sıcaklıkla hemen suya dönüştü yani diğer serumlar gibi yağlı yapışkanlı bir hissiyatı asla yok. ben yüzümle oynamadan duramam bu yüzden birazcık soyulduğunu söyleyebilirim. daha önce ordinarynin niacinamide serumunu kullanmıştım o bu ürüne oranla deli gibi soyuluyordu. günde 2 kere kullanılması öneriliyor eğer memnun kalırsam faydasını görmeye başlarsam bir adet daha sipariş vermeyi düşünüyorum. herhangi bir iritasyon, kızarıklık, hassasiyet hiçbir kötü etkisini görmedim. çok hafif su gibi bir serum şimdilik çok beğendim. sivilce lekerime etki etmesini umuyorum

Kullanıcı: indirim’de çok uygun fiyata sahip olduğum, cadı fındığı exstraktı ve nikotinamid içeren, leke oluşumunu engellediği ve cilt tonunu dengelediği vaat edilen kore menşeili cilt bakım serumu. ilk olarak içerikten başlamak istiyorum, içerik okumayı pek bilmiyorum ancak içerik listesinin beşinci sırasına niacinamide, dokuzuncu sırasında da cadı fındığı özü var. bu yüzden ürünün etkili olduğunu düşünüyorum. şimdi biraz da kendi cildimden ve bana etkilerinden bahsetmek istiyorum. cildim karmadan yağlıya dönük bir cilt burnumun çok yağlanması dışında bir sorunum yok. bu serum cildimi yağlandırmadı aksine nem verdi ve dolgunlaştırdı. yine hbmic beyazlatıcı toniğini uyguladıktan sonra bu serumu sürdüm ve etkileri hoşuma gitti. cildimdeki lekeleri açtığını düşünüyorum, kıvamı ve bir bilemedin iki pompanın tüm yüze rahatlıkla yetmesi, uygun fiyatlı oluşu vs. fp ürünü dedirtti. ürünü kullanmaya devam edeceğim bitirince bu girdiyi editlerim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.