Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dr Purelux Beyazlatıcı Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

 Son çıkan ürünlerden birisi olan Dr Purelux beyazlatıcı krem hakkında.

Dr Purelux beyazlatıcı krem, ciltteki fazla pigmenti azaltarak ciltteki renk farklılıklarını azaltacağını vadeden bir cilt beyazlatıcı krem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dr Purelux Beyazlatıcı Krem Nedir

Dr Purelux beyazlatıcı kremin Güney Afrikadan geldiği bilinmektedir. Ancak Dr Purelux beyazlatıcı kreme ait resmi bir web sitesini bulamadık. Bu da ürüne olan güvenimizi biraz azalttı diyebiliriz.

Dr Purelux Beyazlatıcı Krem İşe Yarar mı?

Dr Purelux beyazlatıcı krem, cilteki fazla pigmentleri azaltarak, ciltteki renk farklılıklarını eşitler. Cilt lekelerinin tedavisinde yardımcıdır. Dudak kenarları, eller, bikini bölgesi, koltuk altı, burun altı, yanak, alın ve göz çevresinde kullanıma uygundur. Bu bölgelerdeki oluşan kararmaları, lekeleri, sivilce izlerini tedavi eder. Güneş lekeleri, akne lekeleri, cilt mantarı, ve terlemeyi önler. Ciltte güneş lekeleri ve kahverengi lekelerin oluşumunu engeller varsa azalmasını sağlar.

Dr Purelux Beyazlatıcı Kremi İçeriği

Dr Purelux beyazlatıcı krem içeriğinde, Aqua, Cetyl, Alcohol, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Stearic Acid, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Carbomer, Ethylhexlglycerin, Arbutin gibi bileşenler yer almaktadır. İçlerinden herhangi birisine karşı alerjiniz var ise lütfen bu ürünü kullanmayın.

Dr Purelux Beyazlatıcı Kremi Fiyatı

Dr Purelux beyazlatıcı krem fiyatı 99 TL’dir.

Dr Purelux Beyazlatıcı Kremi Nasıl Kullanılır

Dr Purelux beyazlatıcı kremi, etkili sonuç almak için her sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa düzenli olarak kullanmak gerekiyor.

Dr Purelux beyazlatıcı kremi, temiz cilde ürünü tamamen nüfuz edene kadar dairesel haraketlerle masaj yaparak uygulamanız tavsiye edilir. Her cilt tipi için uygundur. Etki süresi 21 gündür ancak bu süre cilt tipine göre değişkenlik gösterebilir.

Dr Purelux Beyazlatıcı Kremi Kullanıcı Yorumları

Esin: Egzamadan dolayı çenemde lekeler oluşmuştu denemek için aldım anında etki düzenli kullandım şuan hiç leke kalmadı ve cildim pürüzsüzleşti

Sıla: Ürünü iki haftadir kullaniyorum yüzümde olan sivilce lekeleri vardi onlar acilmaya basladi memnunum suan
Emine: 10 günde fark belli oluyor kesinlikle harika bir ürün tavsiye ederim marula yağını da kullanın
Feyza: Koltukaltı kararmalarım için aldım düzenli kullanıyorum renk değişimine inanamadım
Çelen: Vücut kararmalarım ve Renk esitsizligim icin kullandim harika sonuç aldım
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.