Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dermokil Güneş Kremi İşe Yarıyor mu, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Dermokil Natural Güneş Losyonu içinde birkaç farklı ve özel güneş filtresi bulunmaktadır. Bu filtreler yapılarına göre hem UV ışınlarını emerek yapısını değiştirmek suretiyle hem de ışınları yansıtarak uzaklaştırmak suretiyle etki eder. UVA ve UVB ışınlarına karşı etkilidir.

Avrupa Birliği kozmetik regülasyonlarına göre güneş kreminde olması gereken bir takım kurallar bulunmaktadır. Etkili ve güvenli koruma için formül içindeki UVA filtresi, en az SPF’ nin 1/3’ ü olmak zorundadır.

Minimum kritik dalga boyu 370 nm (nanometre).

Dermokil Güneş Kremi Ne İşe Yarar

Güneş Losyonu formülümüz bu kurallara göre dizayn edilmiştir.
Dermokil  Natural Güneş Losyonu 50 SPF yani yüksek koruma faktörlü kremler sınıfındadır.  Güneş ışınlarının meydana getirdiği zararları ve iritasyonları önler. Hassas ve güneşe duyarlı ciltlerde koruma sağlar.  Cildi yağlandırmaz, yapışkan bir his bırakmaz. Cildi nemlendirir.
Dermokil Natural Güneş Losyonu  etkili UVA ve UVB güneş filtreleri  ile  cildi zararlı ışınlara karşı korur. UVB ışını epidermise kadar etki eder.   Fiziksel koruyucu içeriklerle ışığın yansıması sağlanarak UVB ışınından korunabilir. Ürünümüzdeki titanyum  oksit cilde sürüldüğünde cilt yüzeyini kaplayarak UVB ışınını yansıtır. UVA ışını en zararlı ışındır. Epidermisin daha alt tabakalarına kadar  ulaşabilir. Kanserojen gibi oldukça ciddi tehlikeli sonuçlara neden olur.

Dermokil Güneş Kremi İçeriği

UVA ışınından korunmak için kimyasal koruyuculara ihtiyaç bulunmaktadır. Ürünümüzde  kimyasal koruyucu  aktif  olarak inovatif bir  hammadde kullanılmaktadır. Bu aktif, global pazarda en çok kullanılan dört güneş filtresi-kimyasal isimleriyle; Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate ve Bis-Ethyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine’nin özel bir enkapsülasyon teknolojisi ile stabilize ve disperse hale getirilmiş şeklidir. Bu enkapsülasyon tekniği neticesinde, güneş filtreleri yüksek performanslarını uzun süre korurken, ürünün SPF değerinin güvenilir ve tutarlı bir şekilde ölçümlenmesini sağlamaktadır. Yapılan invitro ve invo çalışmalarında   8 saat kadar koruyucu özelliğinde hiç bir farklılık görülmemiştir. Ürünün içerisinde bronzlaştırmayı sağlayan etken hammadde bitkiseldir.  İçeriğinde bulunan  e vitamini sayesinde cildi besler. Cildi yağlandırmaz , yapışkan bir his bırakmaz . Suya dayanıklı bir üründür. Tüm cilt tipleri için geliştirilmiştir. Yağlı değildir, sürüldükten sonra ciltte parlama yapmaz. Ciltte beyaz bir kalıntı ve yapışkan bir his oluşturmaz. Boya  ve paraben içermez.

Dermokil Güneş Kremi Fiyatı

Dermokil güneş kreminin fiyatı bim marketlerde 47,50 TL’den başlıyor ve ürün farklılıklarına göre artarak devam ediyor

Dermokil Güneş Kremi Nasıl Kullanılır

Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulanır. Masaj hareketleri ile yüz  ve boyun bölgesine eşit miktarda uygulayınız.

Dermokil Güneş Kremi Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: çantaya sığması kolay, kıvamı hafif sivi oldugu icin cok kolay suruluyor ve cilt hemen emiyor. kokusu biraz bitkisel tabii.. fiyatina gore oldukca basarili bir ürün

Kullanıcı Yorumu: ürünü bir aydır kullanıyorum gayet güzel koruyor topaklanma yapmıyor ben nemlendirici ile kullanıyorum çok memnunum sadece kiyafetinize değmesin dikkat edin sarı leke bırakıyor

Kullanıcı Yorumu: Göz çevreme asla sürmememe rağmen ciddi derecede gözlerimi yakıyor her sürüşümde neyden kaynaklandığını anlamış değilim, ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Genel olarak yapısını emilimini sevdim.

Kullanıcı Yorumu: Ürün elime ulaştı losyon kıvamı var ve benim gibi karma cildi olup da her krem uymayan cildiniz varsa tavsiye ederim

Kullanıcı Yorumu: Kokusu hoş fiyat uygun koruma olarak güzel ama güneş altında uzun test edince belli olacak

Kullanıcı Yorumu: Parlama yapmaz yazıyor ancak sürdükten 30 dakika sonra bile ay gibi parlamaya başlıyor. Onun dışında kolay emiliyor kıvamı ince ancak bu parlamaya çare bulunması gerekiyor. Fiyat performans olarak beğendim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.