Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Arnavut Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Arnavut kremi, tarihi çok eskiye dayanan, ciltteki lekeleri gidermeye ve cilt beyazlatmaya yardımcı olan doğal bir bakım ürünüdür.

Özel formülüyle yüzyıllardır balkan kadınlarının güzellik sırrı olan bu krem, cilt tonunu eşitlemeye, akne oluşumunu engellemeye, güneş ve doğum lekeleri gibi sonradan oluşan lekeleri gidermeye yardımcı cildi güzelleştirirken bakım yapan bir üründür.

 

Arnavut kremi, içeriğindeki bitkisel aktifler sayesinde cildi pürüzsüzleştirir ve daha canlı bir görünüm sağlar. Arnavut kremi, doğal bir cilt beyazlatma ürünüdür ve kesinlikle civa içermez. Düzenli kullanımda cilt tonunu beyazlatma özelliği vardır.

Arnavut Kremi İşe Yarar mı?

 • Arbutin içeriği sayesinde cildi beyazlatır.
 • Sivilce ve güneş lekelerini ortadan kaldırır.
 • Ciltteki siyah noktaları azaltır.
 • Doğum, yara ve yanık lekelerini tamamen geçirmese de hafifletir.
 • Ciltteki renk tonu eşitsizliklerini ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
 • Cildi nemlendirerek, berrak ve aydınlık görünmesini sağlar.

Arnavut Kreminin İçeriği

Arnavut kremi içeriğinde,

 • Lanolin,
 • Vazelin,
 • Beyaz kil,
 • Arbutin yağı,
 • Neven yağı bulunmaktadır.

Arnavut Kreminin Fiyatı

Arnavut kremi fiyatı, 35 TL’dir.

Arnavut Kremi Nasıl Kullanılır

Arnavut kremini, günde 2 defa kullanabilirsiniz. Ancak arnavut kremi kullanırken en etkili sonuç için dikkat edilmesi gereken nokta, her gün hemen hemen aynı saatte kullanılması gerekiyor. Ovalayarak emilmesini sağladığınız kremden sonra 2 saat suyla temasından kaçınmalısınız, sonrasında su ile durulama yapmak isterseniz durulayabilirsiniz. Ama hızlı emildiği için pek de gerek kalmıyor.

Arnavut Kremi Kullanıcı Yorumlar

Kullanıcı: Bir haftadır kullanıyoruz, rose hastalığı var cildimde gözle görülür şekilde azalma olmaya başladı inşallah bitirince tekrar almayı düşünüyorum

Kullanıcı: Kremi bir haftadır kullanıyorum ve etkisini görmeye başladım içindekileri inceledim günlerce sonra sipariş verdim…kullanmak isteyenler alsın düzenli kullanımda işe yarıyor.. güneş lekeleri hafifledi ve cildimde temizlenme var
Kullanıcı: 11 Haziran’dan beri kullanıyorum bütün lekelerde açılma cildimde beyazlaşma oldu daha şimdiden 2 ayda kim bilir ne olur TEŞEKKÜR
Kullanıcı: Kremin kokusu ve hemen cilde emilmesi çok güzel fekat 20 gün sabah akşam düzgün bı şekilde kullanmama rağmen göz altı kararmalarimda hiç bi işe yaramadı . boşuna para kaybı yaşamayın en önemliside ümitlenip benim gibi daha sonra üzülmeyin .
Kullanıcı: Hemen cilt tarafından emildi. Nemlendirici etkisi yüksek. uzun vadede, beyazlatma etkisi gerçekten oluyor

Kullanıcı: içeriği bitkisel, renk açıcı arbutin var beyazlaştıracağına inanıyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.