Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Summerbabe Güneş Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Summerbabe güneş kremi, çok yönlü içeriği sayesinde cildi güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda cildinizde leke oluşumunu engeller ve cildinizin çok daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Summerbabe Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Summerbabe güneş kremi faydaları,

  • SummerBabe Original SPF50 Leke Karşıtı Güneş Kremi 100 Ml yoğun içeriği ile çok yönlü güneş koruyucu desteğinizdir.
  • Çoklu koruma SPF50 ile birlikte güneş lekeleri, çil ve benzeri cilt şikayetlerini önlemek için destek olur.
  • Makyaj altı baz olarak da rahatlıkla kullanılabilen SummerBabe sayesinde ciltte eşit oranda renk koruması sağlar.
  • 4 mevsim kulanıma uygun, her yaş ve her cilt tipi için kullanılabilir. İpeksi ultra ince yapısı ile cildin güneş ve dış etkenler nedeni ile oluşabilecek kırışıklıkları da önlemeye destek olur.
  • Zenginleştirilmiş SPF50 içeriği daha güçlü bir UV Koruması sağlarken cildinizi güneşten maksimum fayda alacak şekilde korur.

summer babe güneş kremi, summer babe güneş kremi yorumları, summerbabe güneş kremi nedir, summerbabe güneş kremi ne işe yarar, summerbabe güneş kremi özellikleri, summerbabe güneş kremi içeriği, summerbabe güneş kremi kullananlar, summerbabe güneş kremi yorumları, summerbabe güneş kremi kullanıcı yorumları, summerbabe güneş kremi süslü, summerbabe güneş kremi nasıl kullanılır, summerbabe güneş kremi fiyatı, summerbabe güneş kremi trendyol, summerbabe güneş kremi kadınlar kulübü

Güneş Kremi Sürmenin Faydaları Nelerdir?

1- UV-A ve UV-B ışınlarına karşı korur: 

Yaz mevsiminde ve öğle saatlerinde güneşin ışınları dik bir açıyla dünyaya gelir. Mor ötesi adıyla da bilinen bu ışınlar radyasyon içerir. Sürülen güneş kremleri ise ciltte koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu da ışınların zararlı etkilerini en aza indirir.

2- Foto yaşlanmayı durdurur:

Güneş ışınlarının ciltte geçici ve kalıcı olarak verdiği hasara foto yaşlanma denir. Periyodik aralıklarla kullanılan güneş kremleri ise foto yaşlanmanın önüne geçer. Cildi beslediği için kırışıklıkları giderir ve cildin sarkmasını önler.

3- Yanıkları önler: 

Doğrudan güneş ışınlarına maruz kalan kişilerde 1. ve 2. dereceden güneş yanığı oluşabilir. Bu yanıklar iltihaplanmaya yol açtığı için son derece tehlikelidir. Güneş yanığı riskini en aza düşürmek için de koruyucu kremler kullanılmalıdır. Uzmanlara göre güneşlenirken değil güneşlenmeden önce bu tür kremlerin kullanılması çok daha faydalıdır.

4- Güneş lekelerine iyi gelir: 

Güneş kremleri hem lekeleri geçirir hem de lekelenme karşıtıdır. Bunun için leke karşıtı kremlerden biri temin edilmeli ve lekeli yerlere günde bir ya da iki kez uygulanmalıdır.

5- Cilt kanseri riskini azaltır: 

UV-A ve UV-B ışınlarındaki radyasyon, cilt hücrelerinin DNA’sını değiştirecek kadar güçlüdür. Güneş kremleri ise cilt yapısını onarır ve cilt kanseri riskini azaltır.

Summerbabe Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Summerbabe güneş kremini çıkmadan en az yarım saat kadar önce tüm cilt yüzeyini uygulanmalıdır. Hem yüzünüzü hem de vücudunuza kullanabileceğiniz Summerbabe güneş kremini ihtiyaç duymanız halinde 2 saatte 1 tazelemenizi tavsiye ederiz.

Summerbabe Güneş Kremi Fiyatı

Summerbabe güneş kreminin fiyatı 39 TL’dir.

Summerbabe Güneş Kremi Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Çok güzel bir kokusu var bence tam bir fiyat performans ürünü oldukça da büyük bir yaz yeter diye düşünüyorum kesinlikle alınmalı cildimizi güneşin zararlı ışınlarından korumak lazım diye düşünüyorum.

Kullanıcı Yorumu: Övündüğünden çok çok daha güzel ben aldıktan sonra resmen yarı yarıya düştü ama olsun böyle bir ürüne değer sürekli indirim oluyor 2. Yi kesin alırım.

Kullanıcı Yorumu: Lekelere karşı korumada cok etkili bir ürün. Bu fiyatteyken hemen stokladım, gün boyu etkisi devam ediyor mutlaka alın.

Kullanıcı Yorumu: Yapısı çok güzel incecik ve asla vücutta ağırlık yapmıyor beyaz leke bırakmıyor boyut olarakta baya büyük uzun süre yeterli olacaktır.

Kullanıcı Yorumu: Ürünün yapısı muhteşem üstelik vücutta yapış yapış bir yapıya sahip değil ayrıca vücudunuza sürdüğünüzde muhteşem bir koku yayıyor kesinlikle tavsiye ediyorum 🥰

Kullanıcı Yorumu: Arkadaşımın önerisi ile aldım hem güneş kremi hem makyaj bazı olması benim için çok iyi oldu 2 özellik bir arada uygun fiyat 🥰

Kullanıcı Yorumu: cok keskin bir hindistan cevizi kokusu var ayrica cildim.kuru surdum pul.pul oldu ve yoğurt gibi dağılmıyor ayrica kutusunun ustunde icindekere dair hicbir aciklama yok bilerek bes yildiz verdim sevmedim yani

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.