Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Venüs Seven Kaş ve Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Venüs seven kaş/kirpik serumu, düzenli kullanıldığında içeriğindeki peptitler sayesinde kirpiklerin ve kaşların daha uzun ve daha yoğun görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Son dönemlerde kaş ve kirpik serumları kendine bakan kadınların oldukça ilgisini çekmiş durumda. Bu kaş ve kirpik serumlarından birisidir.

Venüs seven kaş/kirpik serumu kaşlarınızın ve kirpiklerinizin ihtiyacı olan tüm vitaminleri karşılar.

 

Venüs Seven Kaş ve Kirpik Serumu İşe Yarar mı

Venüs seven kaş/kirpik serumu,

  • Düzenli kullanıldığında içeriğindeki peptitler sayesinde kirpiklerin ve kaşların daha uzun ve daha yoğun görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
  • Günde 1 kez uygulamak yeterli olur.
  • Hiçbir yan etkisi yoktur, içeriğinde doğal vitaminler ve peptitler mevcuttur.
  • Her yaş grubu için uygundur.
  • Kalıcı makyajı olanlarda yağ bazlı değil su bazlı bir ürün olduğu için rahatlıkla kullanabilir. grubu için uygundur.

Venüs Seven Kaş ve Kirpik Serumun  İçeriği

Venüs seven kaş/kirpik serumu içeriğinde doğal vitaminler ve peptitler bulunmaktadır. Venüs seven kaş/kirpik serumu içeriğindeki bileşenler aşağıdaki gibidir.

Aqua, glycerin, equisetum arvense extract, propolis extract, hydrolized keratin, biotinyl tripeptide-5, phernoxyethanol, carbomer, tocopheryl acetate, ethylhexylglcerin ve parfüm.

Venüs Seven Kaş ve Kirpik Serumun Fiyatı

Venüs seven kaş/kirpik serumu fiyatı 285 TL’dir. Ancak oldukça uzun ömürlü bir serum diyebilirim.

Venüs Seven Kaş ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır

Venüs seven kaş/kirpik serumunu,  günde bir kez kuru ve temiz durumdaki kirpiklere ve kaşlara uygulayın. Venüs seven kaş/kirpik serumu hem üst hem de alt kirpik diplerine ve kaşlara fırça yardımıyla uygulayın. Yatmadan birkaç dakika önce kullanılması tavsiye edilmektedir. Gündüz kullanmak isterseniz gündüz kullanımda da herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Venüs Seven Kaş ve Kirpik Serumu Kullananların Yorumları

Kullanıcı: Kaşlarımın araları resmen dolmaya başladı, yaklaşık iki haftadır kullanıyorum ve kaşımda gözle görülür bir artış var. Kirpiklerimde de uzama mevcut. Üründen çok memnun kaldım.
Kullanıcı: Şeyma subaşının hikayesinde görüp aldım ama hiçbir etkisi olmadı.

Kullanıcı: gerçekten bugüne kadar gördüğüm en pahalı kaş ve kirpik serumu olabilir. Ama kirpiklerimi kirpi kıvırma makası ile kıvırırken kökünden kopardığın için alıp denemek istiyorum gerçekten kullanan birisi varsa lütfen yorum yazsın parası neyse vereceğim ve işe yaradığını gözlemlemek istiyorum venüs seven kaş kirpik serumunun.

Kullanıcı: venüs seven kaş kirpik serumunu bir deli cesaret edip sipariş versem mi diyorum? Sonra da içerisinde beş mil lt bulunan hangi ürün ne yapmış olursa olsun bu kadar yüksek fiyatlı olmayı hak ediyor mu diye de kendime soruyorum ama yine de gerçekten çok memnun olan adeta kirpiklerinin olduğu sıradan kirpik fışkırtan bir ürünse satın alacağım.

Kullanıcı: trendyolda gördüm ve altında hiçbir yorum olmadığı için cesaret edip alamadım. Yine de içeriğini incelediğimde gerçekten işe yarayabilecek bileşenler olduğunu gördüm. venüs seven kaş kirpik serumu alıp denemek istiyorum ve bir cesaretle sipariş verecek ilk kişi olabilirim diyebilirim yorumlarımı deneyimledikten sonra yine bu konu altındaki yorumlar kısmına bırakacağım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.